Хмельницьке летовище заборгувало майже півмільйона за виплату зарплат

Комунальне підприємство “Аеропорт-Хмельницький” на 1 квітня заборгувало 413, 8 тис. грн за виплату зарплат працівникам КП.

Це борги за 2012-2013 роки і січень-лютий 2014 року.

Крім цього, управління праці та соціального захисту населення виявило 13 порушень трудового законодавства. Це, зокрема, недостримання визначеного державою розміру мілінальної зарплати; надання відпусток без збереження зарплати; не розрахунок із 16 звільненими працівниками КП – сума боргу становила 164,1 тис. грн.

Як відомо, з обласного бюджету на погашення заборгованості із заробітної плати комунальному підприємству «Аеропорт-Хмельницький» було виділено 294 тис. грн. – у 2011 році та 300 тис. грн. – у 2012 році.

Довідка НГП. Хмельницький аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв.м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.