Красилівську РДА очолив помічник Сабія

Головою Красилівської районної державної адміністрації призначено Сергія Білевича.

Відповідне розпорядження сьогодні Виконуючий обов’язки Президента України,  Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

Сергій Білевич рахується помічником народного депутата Ігоря Сабія.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 136

  1. В Красилові назріває бунт.До влади прийшли перефарбовані лиси.Люди хочуть бачити люстрованих Ригіоналів.Закидається питаня чого пішов з посади Гаврішко,Бернадська,а в Красилові ці риги сидять.Почато збір підписів звертання до Турчинова,ставиться недовіра арсенюковому Білевичу і викрито оман Сабія.Геть від влади ригіоналів.

  2. Всі зміни в Красилові,яких так очікували люди-зміна очільника району з букви А на букву Б.І велика жирна крапка.Не збирався Сабій щось для Красилова міняти і не збирається.Причину красилівчани бистро вирахували..Але нічого і до Тягнибока дійдуть хто в нього так скажем ” соратник-брат”.Ганьба

  3. КРАСИЛІВСЬКІ КЕРІВНИКИ-СВОБОДІВЦІ – НЕПЕРЕВЕРШЕНІ НАХАБИ, ДІЯЛЬНОСТЬ ЯКИХ У СТОКРАТ ПЕРЕВИЩУЄ ДІЇ ЇХНІХ
    ПОПЕРЕДНИКІВ. РОЗПЕРЕЗАЛИСЯ НА ВСЮ. ТОЖ І ЇХ ЧЕКАЄ ТАКА Ж ДОЛЯ І НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ. СЛАВА УКРАЇНІ!

  4. Читаючи коментар освіти бере страх, яка неосвіченна дана людина, а розказує, які бездарні керують освітою. Стосовно Романюка – людина має достатньо досвіду роботи у школі, будучи директором новозбудованої 5 школи. Я мати двох дітей з впевненістю відддала своїх же дітей, саме у цю школу, у перший же рік її відкриття. Саме в той час, ця школа процвітала, там була достатня кількість дітей, гарні вчителі. Усі учні без винятку, не тільки про своїх дітей кажу, обожнювали свого директора, який завжди спілкувався з ними на рівних, якого вони поважали, якого вони чули, який завжди по справедливості міг розібратися будь з яким питанням. Невже це ганьба їхати за кордон аби утримувати, вчити своїх дітей, які гідно закінчили ту ж школу. Хіба має когось турбувати саме цікаве питання, яке не повинно стосуватися ні кого – з ким я сплю, хіба це питання має якесь відношення до життя нашого міста, району та врешті якось впливає негативно на життя країни в цілому. Саме вам шановним ” патріотам” має бути соромно за себе. У мене запитання, а давно трансорт РЕМу з плакатами партії регіонів їздив по району, то що робить там до цього часу пан Лісков, зять його має розуміти чому я це питаю, а партійні квитки партії регіонів видавалися пачками усім – хто був їм підлеглий і навіть великі наші патріоти зламалися на той час тому що потрібна була робота, а пан Євген свободівець на сьогодні, який довгий час також був в Англіїї, що йому стало дуже соромно за себе, що піднімав саме економіку Англії, а не рідного міста, а Макарець – де його дружина була не в тій партії, як ми усі. То що ж давайте на весь світ, який і так нас не дуже розуміє , покажемо , як ми мочимо своїх же людей, як ми сремося між собою, як ми тягаємо за бакирки один одного і кожен вважає, що він достойніший. Мені дійсно соромно за свій район , за своє місто, адже ви ні на одному порталі не побачите оцих пліток, хто з ким і коли спав. Агов патріоти, опам’ятайтеся і дотримуйтеся хочаби трохи слова Божого, адже ви зараз усі віруючі. Саме оту скалку у своїх очах шукайте раніше, а потім виймайте порошинки з чужих очей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.