Сільською радою з Хмельниччини, яка проголосувала за відставку уряду Азарова, зацікавилися “органи”

Княжпільська сільська рада (Кам’янець-Подільський) після голосування за відставку уряду Миколи Азарова і проведення дострокових президентських і парламентських виборів нині має клопіт від перевірок правоохоронців.

Про це сьогодні заявив сільський голова, полковник запасу Микола Брянгін на хмельницькому Євромайдані.

За його словами, до сільської ради надійшов запит з прокуратури щодо витребування регламенту роботу сесії сільради і протоколу рішення позачергової сесії від 2 грудня цього року.

“Мені кам’янецька прокуратура повідомила, що з Хмельницького надійшла вказіка надати регламент роботи сесії сільської ради. Ніхто за три роки нічого подібного не запитував, а тут дайте їм регламент. Ну, надамо. Міліція телефонувала, щоб надати протокол рішення позачергової сесії від 2 грудня. Надамо – хіба ми щось приховуємо?” – наголосив сільський голова.

Микола Брянгін. Фото з сайту "Є"

Микола Брянгін. Фото з сайту “Є”

Крім цього, як стверджує пан Брянгін, представники Кам’янець-Подільської РДА почали тиснути на депутатів сільської ради через їх рідних.

“У мене соціальним працівником працює молода дівчина. Але її біда в тому, що в неї мама – депутат сільської ради, яка була на сесії і проголосувала за це рішення. У дочки запитували, чому її мати так голосувала. В якій державі ми живемо і що з нами робиться?” – запитав сільський голова.

Як відомо, 2 грудня депутати Княжпільської сільської ради на позачерговій сесії ухвалили рішення щодо останніх політичних подій в державі. А саме – засуджують уряд Миколи Азарова за призупинення євроінтеграційних процесів; засуджують кривавий розгід студентського Євромайдану у Києві уночі 30 листопада і порушення кримінальної справи проти Міністра МВС Віталія Захарченка; вимагають відстаки уряду Азарова та проведення дострокових парламентських і президентських виборів; підтримання загальноукраїнського страйку.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Оце правильна сільська рада!

 2. Демократия это не вседозволенность. Перегнули палку в сельсовете. Надо было проголосовать постановке Луны на баланс сельсовета!!!

  • Іпатій, саме такі ригоАнали як ти, не дають народові стати джерелом влади… При чому тут Місяць? Люди висловили своє бачення на життя в країні. Чи вони, по-твоєму, не мають на це права? Втім, хто в тебе, убогого, питатиме за ці права… Права беруть, а не вимолюють. А в тебе, Іпаша,вже всьо путьом, в тебе життя вже пакращено?

   • Навчись мислити самостійно, а не жити на емоціях майдану та інших насаджених тобі думок. Свобода- це повага прав і свобод інших людей, а не зневага і не виконання законів.

 3. О цей придурок спасається , чотири із семи депутатів сільської ради написали на нього скаргу в тому що цей дебіл на сесії читав одне звернення та прийняте рішення (у звернені було і відставка Азарова і т далі , а у матеріалах сесії в сільській раді зовсім інші , тобто тільки засудити насильницькі дії на майдані з обох сторін. Ще цікава інформація: після виборів у ВР кандидат у депутати Р.Ярема кинув йому предяву за гроші які він отримав від нього за потрібний результат , це був бунт у селі його прибічників ,то ті жіночки яких він “нагрів” біля сільської ради порвали йому його брехливу морду , а ще ми відслідковуємо його діяльність , так він від Романчука та Худняка не виходить , а Романчук головний соратник ПРдуна Желізника , ось так вони розводять опозицію!!! У підвердження – єдина сільська рада в районі за останні три роки невиконала ні разу бюджет , інфраструктура розорена , із району постійно додаються кошти на зарплату апарату сільської ради,дитячий садок запущений та закрився при ньому . Я ВАС питаю будь який сільський голова за такі дії вже би був заслуханий на колегії рда , була би прокуратура на перевірці ., кру – а він чистий із зарплатою 4370 тис.грн у місяць ,ось такий пристосуванець – робіть висновки панове! Провокаторів на палю!!! Героям Слава !!!

  • Ігоре, то ти і є тим ПРдуном Желізником? Чи звідки ти так добре обізнаний із ситуацією в тому селі? Сьогодні на майдані, в Хмельницькому, я слухав цього сільського голову. Скажу чесно, він на кілька порядків розумніший за тебе. Принаймні, мова в нього розумна й логічна, на відміну від твого патякання. Не знаю як там, у селі, виконується бюджет (ти, напевно, мав на увазі його прибуткову частину), а те, що хтось із депутатів сільради тепер відмовляється від проголосованого рішення сесії, ми всі можемо зрозуміти. Всім відомо, що нинішня владна вертикаль вибудувана по понятіях, від головного злодія в законі до його смотрящіх в районах. Один смотрящій (обласний) гаркнув на нижчого (районного), а той “наїхав” на тих сільських жіночок. От і все, ніби ти цього не знаєш? Чи ти і є тим смотрящім? Чи тільки сідниці йому облизуєш?

   • Баран ти Хмельничанин , прийде час коли таких як ти пасіпак та цього довбаного сільського голову із його хазяями візьмем за яйці , а у тебе немає у голові клепки то ти ідіот , я теж слухав цього йолупа на майдані і якщо ти стверджуєш що його мова зрозуміла ти дебіл!!!

    • Ігорьок, дякую за твій відгук. Я так і думав, що ти з того ригоАналівського кодла. А у вас, в ригоАналівській банді, ще тішать себе надією на те, що візьмете всіх “за яйці”. Заспокойся, час твій і твого двічі несудимого вже минув… Він то втече до Раші, а от ти залишишся тут… Готуйся, тебе судитиме нормальний український суд, бо ж у тебе, ригоАналівського євнуха, яєць уже давно нема…

 4. Щирим був той голова сільської ради, справжній патріот, а ви. ігоре, як мінімум, невихована людина. І не смійте святими словами “Героям Слава!” відро ваших брудних дописів завершувати.

  • Шановний Данко , того щирого комуняку ми знаєм добре , пристосуванець , поцікавтесь його біографією! А от щодо того як мені закінчувати свої тексти Ваша порада мені непотрібна , навідміну від Вас які сплять у теплих постельках я 11 днів був у самому серці революції , і ще з 1996 року майже всі текти і всі свої виступи закінчую-Героям Слава!!!

   • То ти, ригоАналівський прихвосню, “11 днів був у самому серці революції”? І там, запроданцю, сіяв провокації? То ти на правій барикаді влаштував бійку? Бо я теж там був і знаю, про провокації ригівських приспішників…

    • Хмельничанин. Доки мене будуть судити я тебе суко із побратимами вичислив , подивимось хто провокатор і у когоє яйця.

     • Ігорьок, доказів відсутності в тебе найменших проявів інтелекту можеш більше не наводити. Всі це вже зрозуміли, діагноз встановлено. І ти не винен, що хворий, а одним із проявів хвороби є бажання з усіма боротися, обзивати, гавкати на людей. І запам’ятай, ригоАнал, ніхто тебе одного не боїться. Правда, ти натякнув на якесь кодло і назвав це кодло святим для українців словом “побратими”…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.