Хмельницький «Євромайдан» – гордість і упередження

Феномен «Євромайдану» останнім часом швидко і спонтанно з’явився на головних площах кількох десятків великих і малих міст нашої країни. Хмельницький, передусім в міру свого територіального розміщення, також був зобов’язаний підхопити євроінтеграційну протестну естафету.

Починаючи з 22 листопада, на площі біля облдержадміністрації почали з’являтися палатки і мітингувальники; періодично монтувалася сцена, з якої мали можливість звертатися до народу регіональні політики, громадські діячі та інші небайдужі хмельничани…

Загалом, ніби, все, як годиться – лідери місцевої опозиції можуть звітувати в Київ, що протести в Хмельницькому проходять і люди на них виходять. Може воно й так, але, на відміну від більшості обласних центрів Західної та Центральної України, місцеві протести виглядають дуже скромно. Головною причиною цього видається слабкість і безпорадність регіональних лідерів та місцевих осередків трьох головних опозиційних партій.

Загалом, Хмельницька опозиція розчаровує. Маючи підтримку майже 70 % населення області на Парламентських виборах 2012 р., три головні опозиційні партії не спромоглися ефективно використати євроінтеграційний протестний настрій населення. Зараз важко говорити про нормальну роботу навіть їх осередків в м. Хмельницькому не кажучи вже про якусь консолідацію по області.

«Євромайдан» також дав привід привселюдно нагадати про свою опозиційність керівництву обласного центру. За прикладом інших міст, на головній площі просто неба навіть два рази проводилися позачергові сесії міськради, де проголошувалася підтримка євроінтеграції і засуджувалися дії чинної влади. Це стало певним сюрпризом для провладних обласних чиновників, які вже звикли неофіційно співпрацювати з міським головою.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Центр Продажу Квартир Professional, Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Українською правильно не палатка, а намет. Плюс ще 8 грубих граматичних помилок і 10 пунктуаційних. Не розумію, як автор може писати кандидатську дисертацію?! Тупак…

 2. Это одно слово- Терешевцы! Таких тупых куча.

 3. гнати нах цих аналітиків, саме вдома сидить і пише. Йди на майдан і борися.

 4. цей Романюк – це помічник Коліщака. Пише статті на замовлення від Коліщка щоб обісрати БЮТ і людей на майдані. Ганьба

  • Та, хоть хай буде видно ногу Коліщака, але правда ріже в очі , тому дійсно що головною причиною цього видається слабкість і безпорадність регіональних лідерів та місцевих осередків трьох головних опозиційних партій.
   В міській раді 40 бютівців, плюс кум, брат, сват-це по10 на кожного, і того 400 чоловік кожного дня на майдані.А що спостерігаємо, сотню студентів.
   Політичні банкроти!

 5. Отакий бик Терешківецький буде з погреба правову державу будувати. 60-70 % Хмельницьких опозиціонерів щоденно і позмінно знаходяться в Києві.Інша частина проводить спільно з громадськими організаціями мітинги в Хмельницькому та відправляє людей на Київ.Спасибі їм за їхню життєву позицію,

 6. Так он же на Ядуху работает и хочет внести разлад в ряды нашей славной опизиции

 7. Коли не має аргументів – вдаються до особистих образ. А хлопчина то правий, попав в саму точку! Успіху тобі, Олександре!

 8. повна ахінея в тексті і зневага до людей, що стоять на майдані. видно руку Віктора Коліщака

  • Та, хоть хай буде видно ногу Коліщака, але правда ріже в очі , тому дійсно що головною причиною цього видається слабкість і безпорадність регіональних лідерів та місцевих осередків трьох головних опозиційних партій.
   В міській раді 40 бютівців, плюс кум, брат, сват-це по10 на кожного, і того 400 чоловік кожного дня на майдані.А що спостерігаємо, сотню студентів.
   Політичні банкроти!

 9. Якийсь уривок з реферата спудея поганенького коледжу, набір слів. Нісенітниця.

 10. Правду пише! А те, що пише з помилками – виправиться з часом. Головне зміст викладеного. Читайте шановні не помилки, а ЗМІСТ викладеного матеріалу! Чого мало дюдей на майдані дивуєтесь? Подивіться автопарк Хмельницьких вулиць, хороми, які зводяться в місті і цього буде достатньо. Не хочу ображати працівників Львівського шосе, але на мою думку їм ввижається, що вони наразі живуть в раю. Так, в задрипаному, повному міліцейсько-прокуровсько-суддівсько-лікарсько-мажорського свавілля, проте з повним гаманцем бабла. Ось і не дивно, чого їх, при 30 тисячній армії, вишла на майдан лиш купка на чолі із Кнець. З часом і їм дійде, що вічно так не буде і завтра можуть виникнути і в них проблеми, насамперед із здоров’ям, безпекою. Хто буде годувати мільйонну армію Беркутівців-пенсіонерів? Дам відповідь: саме вони – ті, хто має гроші. Так що нехай трохи подумають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.