Регіонали Хмельниччини створили штаби для вгамування пристрастей Євромайдана

Хмельницька обласна організація Партії регіонів створила штаби зі стабілізації політичної ситуації.

Як повідомляє офіційний сайт “регіонів”, на Хмельниччині їх 26 і вони діють на всій території області.

“Створення штабів із стабілізації політичної ситуації – це вимушений крок. Його зроблено з метою нормалізації суспільно-політичної ситуації, консолідації спільних зусиль конструктивних сил суспільства, спрямованих на досягнення політичної стабільності, збереження громадянського миру та злагоди” – зазначив заступник голови Хмельницької обласної організації ПР Михайло Войтюк.

До складу Хмельницького регіонального штабу із стабілізації політичної ситуації увійшли представники громадськості, ветеранських, молодіжних організацій, творчих спілок, наукового, експертного співтовариства, органів самоорганізації населення.

“До прикладу, “Молоді регіони” працюють з молоддю, ветерани – з ветеранами, підприємці – з підприємцями тощо. У трудових колективах ситуацію пояснюють голови профспілкових комітетів, керівники підприємств. Наша загальна мета – вгамувати пристрасті. Адже подальше розхитування протистояння в суспільстві недопустиме. Зупинімося на краю прірви!” – пояснив регіонал Войтюк.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 28

 1. Переглянув все це лайно і дійшов висновку, що партайарбайтери від партії районів тільки тим і займаються, що постять під кожною новиною.

 2. зараз до коментарів дорвуться упирі і вурдалаки. Вони вилазять після 9-00 і строчать до 18-00

  Ліля це виглядає і сумно і смішно.

 3. ЯДУХА, ЯКЩО ТИ МАЄШ СОВІСТЬ, ПИШИ ЗАЯВУ ПРО ВІДСТАВКУ!
  ЗБЕРЕЖИ ОБЛИЧЧЯ,
  БУДЬ ЛЮДИНОЮ!
  НЕ БУДЬ КЛОУНОМ ЯК ВОЙТЮК!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.