Департамент освіти закупить комп’ютерів на 4,4 млн грн. за невідомими цінами

Комунальний заклад “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької облдержадміністрації за результатами тендера 21 липня уклав угоду з ТОВ «Науково виробниче підприємство «Енглєр» на придбання ноутбуків та навчально-комп’ютерних комплексів на суму 4,4 млн грн.

Про це повідомляє Центр політичних студій та аналітики, посилаючись на «Вісник державних закупівель».

Придбають 365 ноутбуків та 26 навчально-комп’ютерних комплексів. Закупівля фінансується на кошти місцевих бюджетів. Товар мають поставити протягом 2014 року.

При цьому ціни на окремі товари на «Віснику державних закупівель» не опубліковані.

На торгах пропозиції надали двоє учасників: ТОВ «Науково виробниче підприємство «Енглєр»та ТОВ «БСМ ТЕХНО». ТОВ«БСМ ТЕХНО»запропонувало ціну на 157 тис. грн. більше ніж інший учасник, що і визначило переможця торгів.

Засновником ТОВ «Енглєр» є ТОВ «Дона», яке в свою чергу належить киянину Віталію Шимону і панамському акціонерному товариству «ТРС Холдінг С.А.». Цей офшор також є засновником фірми «Автотехцентр-Київ».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. прозоро,чесно і жодної корупції… Класне життя будуємо.А головне НОВЕ. То що там про люстраціюговорили? Чи вже не говорять?. Новухвилю люстрації для старої-нової влади! Слабо?

  2. цікаво хто за тим стоїть?

  3. Тендер мабуть це “вихідна допомога” звільненого очільника

  4. А ЯКОГО ОЧІЛЬНИКА ЗВІЛЬНЕНО !!! НЕВЖЕ ПАНІ СТЕБЛО “ЗЛИЛА” ПАНА ПРУСА !!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.