Чому варто видалити особисті профілі на Мail.ru та Odnoklassniki.ru

З 1 серпня нинішнього року в Російській Федерації Федеральна Служба Безпеки країни на законодавчому рівні отримує повне право втручатися в особисте життя не тільки громадян Росії, але й іноземців. Мова йде про вступ у силу нового антитерористичного закону, котрий надає повне право на отримування спецслужбою, практично, усіх особистих даних користувачів інтернет-ресурсів, зареєстрованих в РФ.

Дані щодо усіх логінів та електронних адрес своїх користувачів, списки їх контактів, відомості про кількість, об’єм і адресатів переданих повідомлень власники поштових серверів, блог-хостингів, форумів та соцмереж будуть зобов’язані надавати на вимогу представників зазначених російських державних структур. В СБУ попереджають, що в умовах триваючої агресії Росії на території України, нові повноваження надають ФСБ можливість здобувати наявну у веб-середовищі інформацію щодо українських подій та в подальшому використовувати її на шкоду інтересам національної безпеки.

В Службі безпеки попереджають усіх громадян, котрі стурбовані безпекою особистої інформації та рекомендують утриматись від використання інтернет-ресурсів російської доменної зони, у першу чергу це стосується соцмереж та поштових скриньок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Как не повезло нам с соседом. Я так понимаю к сети Вконтакте это тоже относиться?

  2. америка вже давно таке робить але ніхто невидаляє профілі у фейсбуці. дибіли нелякайте своєю тупорилістю громадян.

  3. таки да

  4. В США панує демократія, можете переглянути новини про затяжні позови до гуглу та фейсбук, які відмовлись надавати персональні дані своїх користувачів, для таких гігантів важливіше репутація

  5. ехdex абсолютно правий. Радянському люмпену цього ніколи не зрозуміти. Радянський люмпен це раб з рабським рашистським мисленням.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.