На Хмельниччині формуються загони громадської оборони

Спільно з органами місцевого самоврядування і виконавчими органами державної влади на базі райвійськкоматів Хмельниччини до 25 липня цього року буде сформовано загони громадської оборони.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, основними завданнями, які покладені на загони оборони, є забезпечення умов для постійного функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, охорона важливих об’єктів і комунікацій, об’єктів регіонального та місцевого значення, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника та підтримка безпеки і правопорядку в містах і районах, організація руху опору партизанських загонів у разі захоплення територій, підтримка правового режиму воєнного стану у разі його введення.

Загони оборони формуватимуться на базі місцевих військових комісаріатів як військові формування за окремим штатом. Як наголосив Сергій Присяжнюк, у нинішній ситуації це є одним зі складних завдань і треба прикласти максимум зусиль органам місцевого самоврядування та виконавчої влади спільно з силовими структурами, аби це завдання виконати.

З моменту вступу в дію відповідного розпорядження місцеві громадські оборонці призиваються на військову службу з отриманням статусу військовослужбовця.

Переодягання особового складу у військову форму не планується, для розпізнавання передбачається пов’язка білого кольору з написом чорними літерами «ЗГО», які носитимуться на лівому рукаві.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. хай той лунько вдягне у форму тих кого ще в березні мобілізували

  2. До 60 років.Хай начальник освіти Красилова йде і то негайно,бо так сидіти не буде.В загін його,хай спокутує.

  3. …нічого,поступово пов”язочка буде трансформуватися і додасться до неї і основний червоний колір. Ви,пси,вже День Перемоги відмінили…

  4. 30 тисяч чоловік?
    Колорадам і ватнікам буде гаплик.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.