Гончар відзвітував про навчальні заклади Хмельницького

У своєму звіті перед громадськістю в рамках першого Дня влади, ініційованого радою Майдану, голова обласної ради Іван Гончар зосередив увагу на проблемах навчальних закладів міста Хмельницького.

“Університет управління та права наступного року отримає 60додаткових бюджетних місць. Це означає, що навчальний заклад розвиватиметься. Також є звернення до міністра – на базі шостої школи хочемо відкрити коледж управління та права”,  – розповів голова обласної ради.

Окрім того Іван Гончар зазначив, що до 2016 року необхідно добудувати музучилище. “Для цього потрібна велика сума, можливо доведеться залучати інвесторів, але якщо ми цього не зробимо то згідно з болонською системою освіти воно стане звичайним ПТУ. Не зважаючи на тисячі випускників, що грають в оркестрах світового рівня, ми втратимо цей унікальний навчальний заклад”, – наголосив голова облради.

https://www.youtube.com/watch?v=oatrpqlIwaw&feature=youtu.be

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. постный отчет. Ну ни какой вообще. Есть моменты, конечно важные, так мы с большим удовлетворением узнали что у нас юристов прибавится. Мало их, теперь больше будет.))) Зачем нам реальное ВВП, мы законами сыты будем. Да, еще школу городскую им отдадим, то есть поменяем, на другое помещение, на задупьях.
  P.S. Горько, и обидно. Долго еще по пустыни ходить будем.

 2. Прозвітував ….. ???? Про що хоть сам зрозумів ? Про блоху . Отак і будемо чухатись , незнаю нащо , незнаю що , але буду ….

 3. На звіт гуманітарного блоку запрошені директори шкіл міста
  Прикро що ніхто не хотів ні про що питати голову А рівеннь майданівців не дозвлив кваліфіковано задати жодного питання по гуманітарному блоку
  Правда один із директорів запитав у кулуарах-якщо так все чудово -навіщо було очільника освіти і решту мінятиі???
  А ще в кулуарах прозвучало що нашій гуманітарній академіі дуже далеко до гуманітарного ліцею у сусідньому Кременці
  а також до деяких гімназій у сусідніх областях іА рівень Камянецьких Огієнківців хо ча б трохи прирівняти до сусідніх житомирян А взагалі якщо і перший млинець трохи комом- то хочеться вірити в успіх наступних зустрічей

 4. Дуже змістовний звіт)))) Аж слухати соромно!

 5. Вже поміняли очільника області?.Сам пішов чи за “власним”????????????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.