Земельник Швець: мій “моторесурс” перебування на посаді вже закінчився

Поки що діючий директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Володимир Швець спростовує інформацію про написану ним заяву на звільнення з займаної посади. Переконує: йде на інше місце роботи при тій же міській раді.

Фото ye.ua

Фото ye.ua

“Я не писав заяву на звільнення, а написав про перехід на інше місце роботи в міській раді. Розпорядження ще не підписано (міським головою Сергієм Мельником – НГП) тому про це говорити не буду. Але це буде виконавчий орган Хмельницької міської ради”, – зазначив він у коментарі НГП.

За його словами, на зміну місця роботи вплинуло багато факторів, яких він не бажає називати.

“Про перехід на інше місце роботи я можу сказати так: кожна машина має свій визначений моторесурс, так от мій “моторесурс” перебування на цій посаді вже закінчився. І закінчився давно… Причин багато, не хочу їх називати. Дещо лежить на поверхні, дещо не лежить на поверхні…”, – додав по-філосовськи директор департаменту архітектури.

Пан Швець розповів, що змінювати місце роботи для нього завжди було не просто. Бо за його восьмирічного керівництва у департамент прийшло багато молодих спеціалістів, з якими встиг потоваришувати та допомагав рости професійно.

Наразі виконувати обов’язки директора буде Сергій Самишкін, начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи.

За неофіційною інформацією, Володимир Швець займе посаду директора Центру з надання адміністративних послуг (ЦНАП). Відповідне розпорядження має підписати міський голова Сергій Мельник.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. А його і не БУЛО !!! Моторесурсу!!!

 2. Кінчився ресурс для дерибану, пойму Бугу роздали, Співоче поле знищили, базари непотрібні і т.д., а 25 років просидів міській владі після станка без належної освіти за допомогою депутатського мандату і інтриг. А де люстратори?

  • Повторюсь, Украину погубит тотальный тупизм и тотальная безграмотность. Зачем ты так врешь? За каждое вранье придется ответить своей жизнью и жизнью своих близких. Люмпен и примитивный совковый потребитель ты Александр. Именно Швец разработал прозрачные процедуры. С 2006 года земля только на аукционах для тех кто хочет действительно строить, а не спекулировать землей, все прозрачно и понятно. Подозреваю, что ты хотел украсть земельку, тебе не дали, вот ты свои грехи на других и сваливаешь. А людей, которые угодят каждому не существует.

   • Швець ніякий не земельник, а електрик. А аукціони передбачені законом. Те,що вони були прозорими я з вами поспорю… Він розробив також і чергу по земельним ділянкам, але за певну суму можна потрпити у число перших. Ось, так звичайні люди не можуть роками отримати ділянки, які їм положені за зконом безкоштовно, а дехто по декілька разів. Я розумію, що в нього там є помічник Самишкін, який також бабло торбами бере…
    То я так розумію, що самишкіна поставлять замом голови або директором департаменту, тоді взагалі повна жопа…
    В нього своя контора і якщо матеріали не робиш через неї, то будеш довго чекати прийняття рішення..
    Тепер робіть висновки

    • Вот ненада ла-ла. Комусь давав бабки – кажи кому хтось хтів бабло з тебе – кажи. А так це трепня сама формена. Очірідь є і нетреба казати шо то погано. Всі в очірідь. Моя сеструха в Луцьку то там вже 10 років ні землі ні очіріді. А тут може воєнні якусь землю віддадуть і хоть з багатьма дітьми іі получать і то добре.

    • Враховуючи освідомленність пана “Ананімного” щодо земельної черги, то він вже мабуть неодноразово отримав ділянку і знову стоїть як мінімум у першій п”ятірці. Шановний пане поділіться з громадою секретом як це зробити, кому дати, скільки дати? Ми тоже бажаємо отримати чергу!!!
     Також бачу що дуже обізнанні із прийняттям рішень. Мабуть неодноразово “допомагали” у їхній підготовці – і відповідно земельки собі нахрабастали . А на перший погляд порядний форумчанин.
     До Вашого відома усі документи приймаються через так званний ЦНАП і результати розгляду документів також отримують там.

     • Ви,напевно, з паном Ш. познайомилися недавно, а коли він тільки прийшов, то нікяих аукціонів не було, а перший півроку земельні ділянки отримували родичі досить цікавих людей. Рішення можете підняти і не тре розказувати, що Швець – ангел… Бо багато чого ви не знаєте.

 3. А може жареним запахло?

 4. Дуже не добра людина,та і фахіфці є набагато професійнішими,просто не допускали. Пора на відпочинок!!

  • Что значит не допускали. По опыту знаю, что так говорят как правило тупицы или бездари с очень большими амбициями. Я готовил предложения по изменению существующих положений, через депутатов отдавал их на сессию. Одни прошли, другие надо было доработать. Все возможно, если только работать и понимать что ты делаешь. А всем угодить невозможно.

   • Швець як прийшов повиганяв толкових людей, а набрав придурків…
    Тобто зробив як типово дурна людина

    • Цікаво, а яких то “толкових” людей по виваняв? Назвіть цих вундеркіндів. Просим… Просим…

     • а толку вам розказувати, бо ви напевно думаєте, що ви найрозумніша людина і згідні з паном швецем ходити попід ручку

 5. це просто жах, взагалі ніякої моральної етики, здавалось би нормальний інформаційний сайт, але ці коментарі вражають свідомість, абсолютно безпідставні, їх напевно пишуть ті особи, я які взагалі не розуміють для чого висвітлюють новини, дуже просто, низько і підло під прикритим ім”ям виливати на людину бруд, особливо коли взагалі нічого не усвідомлюєш у цьому житті. Засновники сайту будь ласка зупиніть цей безлад і свавілля невпевнених у собі осіб. щиро дякую

 6. Корупционер и взяточник Винников Олександр убирает всех пенсионеров что бы остаться самому

 7. Цікаво, а яких то “толкових” людей по виганяв? Назвіть цих вундеркіндів. Просим… Просим…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.