У Кам’янці-Подільському з’явиться графіті у пам’ять про Майдан

У рамках фестивалю “Республіка” 5-7 вересня у пам’ять про події на Майдані розмалюють фасад п`ятиповерхівки. На ескізі, що має назву “Запальний танок”  буде зображено хлопця та дівчину у національному вбранні: у неї в руках коктейль Молотова, у нього гумова палиця. На фоні – палаючі шини.

Автор малюнку – російський художник, що створив його під час протистоянь на Грушевського. Організатори очікують, що цей витвір стане для кам’янчан нагадуванням та символом зимових подій Майдані.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Гроші на створення малюнку збирають всім світом за новою для України схемою – Спільнокошт. Механізм Спільнокошту захищає доброчинні наміри, діючи за принципом «все або нічого»: тільки той проект, що зібрав 100% потрібного бюджету до завершення зазначеного терміну, отримає кошти на здійснення. Якщо ж проект не зміг вчасно зібрати потрібну суму, всі кошти повернуться доброчинникам.

Необхідна сума – 10500 грн на момент написання цього матеріалу є 49 % необхідної суми: 5167 гривень зібрали 44 меценати. Долучитись до збору коштів можуть усі охочі, пройшовши за посиланням http://biggggidea.com/project/687/spilnokosht/

Довідка НГП. Фестиваль “Республіка” – один з найпотужніших культурно-соціальних проектів України. Вже три роки поспіль у “депресивних” районах Кам`янця-Подільського створюють великі малюнки на фасадах будівель. Для роботи запрошуються митці з різних країн світу. Гроші на фарбу, гідравлічні підйомники та інші необхідні витрати збираються на музичній частині фестивалю. Кожен відвідувач, що купує квиток  допомагає створювати малюнки у різних частинах міста.

Завдяки “Республіці” у Кам’янці-Подільському вже створено нетипову туристичну стежку – люди йдуть у спальні райони щоб побачити мистецтво. На намальовано 30 великих графіті.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.