БРЕЙК! Політика – не боксерський ринг

Скандал початку липня 2014 р. навколо мордобою керівництва обласної державної адміністрації опускають рівень державної влади нижче плінтусу. Учасники такого рейваху, які роблять це по дурості, або з інших мотивів, повинні розуміти, що все це на шкоду України та на користь Кремлю.

Російське ТБ транслює кадри хуліганських розборок між нещодавніми соратниками Євромайдану і називає це нелегітимністю влади та повстанням проти неї народу. Хмельницькі дебошири показують приклад неспокійному Сходу країни, що можна робити з місцевою владою, коли навіть у мирному Хмельницькому її б’ють по морді.

Всі сторони конфлікту мають негайно припинити цей беспрєдєл, а енергійні патріоти України застосувати свої сили у зміцненні обороноздатності держави, якої реально потребує Нація, а не дискредитації української влади та здобутків Революції Гідності.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олесь Вітряний

Олесь Вітряний

Комітет моніторингу органів влади
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. шось я не помню шоб хтось комусь таки набив морду. Прохання до автора не забріхуватися.

 2. вітряний? Третя українська республіка??? а що з БЮТом?

 3. Скандал початку липня 2014 р. навколо мордобою керівництва обласної державної адміністрації опускаЄ (підмет в однині, отож і присудок має бути в однині) рівень державної влади нижче плінтусА (родовий відмінок, а не давальний). Учасники такого рейваху, які роблять це (що саме?) по дурості, або з інших мотивів, повинні розуміти, що все це (двічі ЦЕ в одному реченні) на шкоду України та на користь Кремлю.(хибна конструкція складного речення, порушено логічний зв`язок). Російське ТБ транслює кадри хуліганських розборок (немає такого слова в українській мові, є розбірки, але слово має інше значення) між нещодавніми соратниками Євромайдану і називає це нелегітимністю влади та повстанням проти неї народу. Хмельницькі дебошири показують приклад неспокійному Сходу країни (тут кома зайва) що можна робити з місцевою владою, коли (стилістично краще – якщо) навіть у мирному Хмельницькому її б’ють по морді (морда – у тварин, тому у даному випадку це слово є вульгаризмом).

 4. быстро ж меняют партии

 5. Прізвище Вітряний говорить саме за себе. Це людина продажнього Гладуняка, яка міняє партії “як рукавички”. Це той випадок, коли в людини відсутня совість і принципи, де платять більше, туді й хилиться. Ганьба таким Олесям!!!

 6. Лесю, брейк це танець)))

 7. Подейкують,що Гавлуняк після нових виборів очолить нову фракцію, дійсно треття республіка. Але при умові, якщо в с.Буча гарно сплетуться обставини. Напевно і Безвітрянний не кине його,разом з Олексієм Голомшею підуть разом з ним, Цікава направляюча. Лесько завжди себе рахував політичним істориком, але викладати в школі історію не захотів. “Ця робота не для політиків” говорив він, будучи міським керівником в КУНі,в “Нашій Україні” він говорив” мені і спорт по плечу”, в БЮТі-розкидав копійки коло прокуратури, складаючи такі калькуляції на тисячі гривень з кишені Главнюка, Але все таки практики він не набув. Хто ж візьме на роботу, без стажу роботи. Але все буває ! Леську відай вишиті рушники назад в КУН, бо гріх будеш мати.

  КУНівці.

 8. щури нормальними не бувають. А про Бют – він таки використав його і допоміг “організувати” перемогу Тимошенко в області на виборах. Такі потрібні….

 9. Отаман повинен піти і відставку після такого позорища!

 10. Ким би не був Вітряний, але його думка про подію – вірна. І це розуміють усі. Не прикидайтеся.

 11. Олесю, а хто ти такий у “Третій українській республіці”?

 12. Пане Вітряний ! Все-таки куди поділися гроші зібрані на Хмельницькому МАЙДАНІ ! Признайтеся ХТО ВКРАВ !!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.