Мер Супрунюк співпрацюватиме з будинковими комітетами і запускатиме міні-референдуми

Новообраний міський голова Нетішина Олександр Супрунюк розповів, чим займатиметься після офіційного заступлення на посаду.

Про це він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

Він зазначив, що будь-які рішення виставлятиме на обговорення громади, яку представлятимуть будинкові комітети та громадські ради.

“Ми запустимо міні-референдуми з ключовими питаннями і нехай громада визначається, що їй насамперед необхідно. Потім ці результати передаватимемо депутатам міської ради, які втілюватимуть їх у життя”, – сказав Супрунюк.

Серед перших кроків, за які візьметься мер, будуть скорочення апарату Нетішинського міськвиконкому, наведення ладу у житлово-комунальному об’єднанні, розв’язання проблеми із переробкою сміття.

Супрунюк запевнив, що у свою команду запрошуватиме виключно професіоналів.

“Індульгенція Майдану для мене не є ключовою при виборів людей на посади. Передовсім перевагу віддаватиму професіоналізму та моральним якостям людини. Першу пропозицію зробив Сергію Рижуку (керівник Нетішинської “Свободи” – НГП) – хочу, щоб він був моїм заступником з гуманітарних питань”, – сказав міський голова Нетішина.

На запитання, чи запрошуватиме мер у команду опонентів, котрі балотувалися на посаду міського голову, Супрунюк відповів, що “нікому нічого не обіцяв”.

Як писав НГП, на позачергових виборах міського голови Нетішина Олександр Супрунюк узяв 37% і посів перше місце.

Зокрема, за інформацією кандидата Марчука, на другому місці Марчук – 18%. Трійку лідерів замикає Ольга Омельчук – 12%.

У Нетішині явка виборців становила 68%.

Міського голову нетішинці обрали на півтора роки.

Нагадаємо, що на позачергові вибори міського голови Нетішина, які відбулися 25 травня, зареєструвалося 12 кандидатів.

Довідка НГП. Під час Революції гідності Олександр Супрунюк відзначився як один з активних представників Автомайдану у Києві.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Оце “кадри” собі підібирає Супрунюк. Це піпець.

  2. “Ми запустимо міні-референдуми з ключовими питаннями і нехай громада визначається, що їй насамперед необхідно. Потім ці результати передаватимемо депутатам міської ради, які втілюватимуть їх у життя”, – сказав Супрунюк.”

    Супрунюк – людина похилого віку, але до сих пір не зрозумів, що саме ДЕПУТАТИ й представляють громаду та її інтереси ! А не будинкові комітети, асоціації та пр…. Господі! Зверни увагу на Нетішин! Бо розумні вже звідти поїхали, а залишились боротися за посаду лише люди з ахрєнєнно завищеною самооцінкою, маніакальним бажанням абсолютної влади та єдиним завданням – підняти свій бізнес в умовах тотальної кризи…. А чого ж його, такого класного Супрунюка в шию випхали з Хмельницького Майдану? Отож…. Навіть там такі не потрібні…..

    • Якщо 51 рік – це похилий вік, тоді Хмельничанин є Вінничанином. Цікаво знати, що таке Хмельницький Майдан? Що там треба було робити Супрунюку О.О, коли він весь час перебував на Майдані в Києві (з 23.11.2013 по 2.04.2014)?

  3. Хмельничанину. Ви спочатку розберіться зі своїм міським головою, зі своєю самообороною, і за своїм Майданом.
    А зі своїм 50-ти річним “мужчиной в расцвете сил” нетішинці розберуться самі.

  4. Хмельничанину. Може ви забули, що половина депутатів напряму представляють якійсь партії, а інша половина підтримувалася якимось партіями або бізнесколами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.