Опора: члени ДВК області зволікають зі звітом, аби отримати більшу платню

За повідомленнями короткотермінових спостерігачів “Опори”, на Хмельниччині члени ДВК підпишуть протоколи  вже 26 травня.

Про це повідомляє прес-служба ГМ “Опора”.

Розрахунок простий: якщо документ про підсумки голосування буде оформлений 25 травня, члени комісії, які працюють не на платній основі, отримають оплату лише за один день.

У випадку, якщо це відбудеться 26 травня, оплата буде здійснюватися й за другий день. Представники з окремих дільничних комісій, навіть діставшись окружних виборчих комісій, чекають півночі під приміщеннями ОВК.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Голови ДВК чекали,бо там була ужасна черга вхід був по талонах.про яке зволікання ви пишите.Краще б подякули цим людям які були на дільницях.Боляче читати,що хтось там щось зволікав.Хотілося чим скоріше все завершити а це не так просто.особливо підрахунки голосів.Якась Опора сказала таке на членів ДВК.Мені обідно.Хай би та Опора приїхала забрала всю документацію і сиділа-мучилась очікуючи черги цілу ніч в машині на стадіоні в Старконі.Ця стаття і слова Опори дуже образили членів ДВК.Бо працювали ДВК .а не щось там зволікали.Хто не був там може отаке ляпати.ЯК реально можна було зволікати? Сміх тай годі.

  2. Якби та Опора ще читала закон про вибори Президента,то знала б,коли б ті протоколи не були підписані по часу,то секретар і члени ДВК залишаються на дільниці до повідомлення голови,що протоколи здані в Окружну комісію.А здавались ті протоколи до 10 ранку.І люди чекали..Це просто не вкладається ні в які рамки. Хай “Опора” назве конкретно ,де були такі випадки.А так наговарювати,вибачте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.