У січні-квітні промисловість впала на 5,3%

Обсяги промислової продукції на Хмельниччині за підсумками січня–квітня 2014р. у порівнянні з відповідним періодом 2013р. скоротилися на 5,3%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів проти січня–квітня 2013р. випуск продукції збільшився – на 6,2%.

На підприємствах переробної промисловості в січні–квітні 2014р. порівняно з відповідним періодом попереднього року виробництво промислової продукції скоротилось на 4,6%, у т.ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 17,4%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 13,7%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 8,2%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 18,6%), машинобудуванні (на 2%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 0,7%).

У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії в січні–квітні 2014р. проти січня–квітня 2013р. обсяги виробництва продукції скоротились на 6,2%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 8,1%.

За січень–березень 2014р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 3,7 млрд.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 2,3 млрд.грн.

У загальному обсязі реалізації найбільша питома вага припадала на постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (37,3%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (28,2%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (14,1%).

В області 30,6% від загального обсягу промислової продукції реалізовано підприємствами Хмельницького, 19,1% – Нетішина.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.