У Палаці культури Нетішина відбулися виступи кандидатів на посаду міського голови, вибори якого заплановані на 25 травня.
Про це повідомляє neteshyn.com.ua.
На зборах кандидати доповідали про свою передвиборчу кампанію та відповідали на запитання аудиторії. Перед виборцями постали 7 із 12 кандидатів-претендентів.
Найбільше здивував кандидат, місцевий підприємець Олександр Ситник. Він відмовився отримувати мерську зарплату у разі перемоги на виборах.
“Будучи мером, зарплату віддаю на благодійність. Йду не працювати, а служити зі щирим серцем”, – сказав підприємець.
Неоднозначна реакція залу була на вислови Ситника щодо подій на Майдані протягом осені-зими 2013-2014 років.
“Майдан – це хороший захід. Але коли почали вбивати людей, я все зробив би, щоб такого Майдану не було”, – додав кандидат на міського голову Нетішина.
Інший кандидат і нині начальник управління культури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Іван Михасик свій спіч присвятив роздумам довкола майбутнього молодого покоління. На запитання виборців, чи притягувався за корупційні діяння, пан Михасик відповів ствердно.
“У 2007 році, коли очолював міське управління освіти і науки, за результатами тендерних закупівель стосовно мене склали адмінпротокол. Що ж, винний – виправлюсь”, – пообіцяв він.
Підприємець-кандидат Олександр Супрунюк, як один з активних автомайданівців, акцент у своєму виступі робив на ті зміни, які задекларував Майдан – боротьба з корупцією та оновлення влади.
На подібній хвилі прозвучала доповідь колишнього міського голови, а сьогодні голови ГО «Громада міста Нетішина» Ольги Омельчук. Вона також має стосунок до Майдану і заявила про неабиякі наміри щодо повторного “пришестя” на посаду міського голови Нетішина.
Діючий секретар міської ради і за сумісництвом виконувач обов’язків міського голови, свободівець Олександр Марчук власну промо-акцію вибудував шляхом досягнень на займаній посаді. Сказав, що з 1 червня в місті зменшується орендна плата – з 2,5 грн – до 2 грн (є відповідне рішення міськвиконкому).
Крім цього, Марчук зазначив, що не допустить приватизацію комунального майна, яке приносить прибуток.
Начальник управління Державної казначейської служби України у Нетішині і кандидат на мерське крісло Марія Самохіна має намір глобально покращити інвестиційний клімат міста енергетиків. Наголос зробила на розгортанні швейних цехів на базі комунальних об’єктів. Цехи повинні шити одяг для робітників Хмельницької АЕС, вважає скарбник Нетішина.
Інший приток інвестицій, на її думку, можливий у реалізації проекту з будівництва сміттєпереробного заводу.
Підприємець і кандидат Володимир Соснов розкритикував передвиборні програми опонентів, мовляв, усі вони списані один в одного. Сам же заявив, що не вважає за необхідність щось вигадувати нове для Нетішина.
Довідка НГП. На позачергові вибори міського голови Нетішина, призначені на 25 травня цього року, зареєструвалося 12 кандидатів.
На вибори йдуть Павло Скакун (колишній в.о. першого заступника міського голови і екс-позаштатний радник губернатора), Олександр Ситник, Анатолій Войтко (голова ГО “З’єднання борців за справедливість”), Ольга Омельчук (“скинутий” міський голова Нетішина), Олександр Шевчук, Олександр Супрунюк (автомайданівець, очолює ГО “Край”), Марія Моцик (колишня очільниця міського відділу освіти і науки), Іван Михасик(нині керує культурою Нетішина), Володимир Соснов (депутат міської ради), Марія Самохіна (працівниця держказначейства), Світлана Омельчук (домогосподарка, очевидний “клон” колишного міського голови), Олександр Марчук (діючий секретар міської ради, висуванець ВО “Свобода”).
Схожі матеріали:
- Дежавю. На виборах регіонали замаскувалися під самовисуванців
- ЦВК “відфутболила” двійника Лабазюка і зареєструвала 5 самовисуванців
- Рух “Чесно” “взявся” за кам’янецьких кандидатів в нардепи
- У соцмережах з’явилася група “Стоп Сидор”
- На округах Хмельниччини ЦВК зареєструвала “ляшківців”, “порошенківців” і свободівців