Президентські вибори без камер спостереження, але під пильним оком громади – ВІДЕО

Позачергові президентські вибори на Хмельниччині пройдуть без камер спостереження та з активним залученням громадського сектора.

Про це сьогодні повідомив в.о. начальника Управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний.

“Головне завдання міліції – забезпечити проведення цих виборів та не допустити будь-яких протиправних дій, у тому числі фальсифікацій”, – наголосив він.

За його словами, правоохоронні органи у смт Ярмолинці задокументували факт розповсюдження незаконної агітації, склавши два адмінпротоколи.

Як зазначив О.Розізнаний, через недостатню кількість міліціянтів, на охорону виборчих дільниць буде задіяно ряд громадських організацій. Зокрема, 1118 членів громадських формувань, 194 самооборонці, 57 працівників недержавних охоронних структур, 866 еменесників і 83 інших представника громади. Разом – 2318 осіб проти 1709 міліціянтів.

“Охорона виборчих дільниць двома працівниками міліції, як велить закон про вибори, здійснюватиметься на дільницях Хмельницького і Кам’янця-Подільського”, – зазначив він.

[If2Y-gNgYEY]

Голова ОВК №190 виборчого округу (Хмельницький) Наталія Кострубська зауважила, що перебіг виборчого процесу відбувається у законних межах. Уже доставлено 208 тисяч 380 виборчих бюлетенів, скриньки для голосування та кабінки.

Відмінність цих президентських виборів від президентських-2010 – відсутність на дільницях відеокамер спостереження.

“Камери і ноутбуки з минулих виборів знаходяться на зберіганні міської ради і не застосовуватимуться на нинішніх позачергових президентських виборах. Шкода, що вони так лежать”, – зазначила пані Кострубська.

Що стосується практики голосування за відкріпними талонами і на дому, Наталія Кострубська пояснила, що як таких, відкріпних талонів не існує, але є зміна голосування.

“Сьогодні останній день, коли виборець може написати заяву до державного реєстру виборців з проханням змінити місце голосування, пояснивши причину. Далі його виключають зі звичного місця голосування і тимчасово включають у базу, де він виявив бажання голосувати”, – зазначила вона.

“Точна кількість тих, хто голосуватиме на дому, стане відома 23 травня. За моїми підрахунками, їхня чисельність буде більшою, ніж внесена до списку виборців з відміткою “НПС” (неможливість пересуватися самостійно)”, – додала голова ОВК.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Особенно чесними вони будуть в Красилові.Де кругом смердить одними ригами.І призначений голова вже ними просмердівся.Сабій продався банді.Ганьба!

  • Де докази що він продався?

   • Ви ше смієте про докази питати.Зайдіть в Красилівську РДА,як працювала “Дружня команда Арсенюка” так і працює. Понинні працюють “человечки” які возили людей на той майдан проти патріотів України.Що вони незаменимі? То як можна вірити Сабію. Сам же говорив,що змінить все.І шо? Одним словом ПРОДАВСЯ!.Про це говорить всеньке місто і всі села.Вопрос:чого не звільняє голова новий “близьких людей” Арсенюка.Може Сабій І Білевич тоже близькі з ним.Питання насільки близькі в горошовому вимірі.Це всі знають.Тому Сабію Ганьба!.Для Красилова Він ЗРАДНИК!

    • Красилів пропонує в статі “Красилівську РДА очолив помічник Сабія” поміняти назву КРАСИЛІВСЬКУ РДА ОЧОЛИВ ПОМІЧНИК САБІЯ І ДРУГ АРСЕНЮКА!

 2. Чесними вони будуть якщо по-чесному підрахують голоси і якщо ці підрахунки не будуть вести люди Порошенка.

 3. Стадом говнохохломазуриков погонять будет именно – Вальцман !

 4. Красилову гаплик.Вся влада в руках Арсенюка Буде.

 5. В Красилові все нормально, вже всі забули хто такий арсенюк, а працівники РДА вже вірно служать новій владі. Нехай працюють і приносять користь. Не будьте мстивими, час все розставить по місцях.

  • Не можуть служити і приносити користь новій владі ті які лизали дупляка арсенюку.Вірно вони служать тільки бандитам.

   • Як бістро стали вірно служити новій владі,бояця позбутися посад.Вшиві служаки.

 6. В Красилові назріває бунт.До влади прийшли перефарбовані лиси.Люди хочуть бачити люстрованих Ригіоналів.Закидається питаня чого пішов з посади Гаврішко,Бернадська,а в Красилові ці риги сидять.Почато збір підписів звертання до Турчинова,ставиться недовіра арсенюковому Білевичу і викрито оман Сабія.Геть від влади ригіоналів.

 7. Якщо всі риги так швидко можуть вірно служити новій владі,то нашо ця люстрація? Чи Красилова люстрація не стосується.Скажемо прямо тепер всі риги будуть ВІРНО служити.Ох і розсмішили про Красилів.Давайте нікого не звільняти,хай ВІРНО служать.Бред сумашедшого.Оце риги бояться звільнення. Бояться.В Словянськ вірно служити,попробувати не хочете новій владі?????????????????

 8. Всі зміни в Красилові,яких так очікували люди-зміна очільника району з букви А на букву Б.І велика жирна крапка.Не збирався Сабій щось для Красилова міняти і не збирається.Причину красилівчани бистро вирахували..Але нічого і до Тягнибока дійдуть хто в нього так скажем ” соратник-брат”.Ганьба

  • Запитання хто кому вірно служить.Здається Сабій і цей Білевич вірно служать Арсенюку…Чого неправду писати.

 9. А чи спитали ви “нова влада” чи хочуть люди ,щоб вам вірно служили вірні працівники Арсенюка? Чи думка людей вас не цікавить

 10. В Красилові влада по одну сторону ,громада по другу.Думка людей не чується.Вглох вірний депутат Сабій!Люди вимагають люстраці. регіоналам.Натомість,ці регіонали почали вірно служити новій владі і про Арсенюка вже забули.Ввіримо.От як би не бачили,де хто з ким спілкується,то може тоді лапши на вуха і Красилову Сабій міг би накласти.А так перед виборами Красилів “накладай! на “свободу”.Опорочили они себья.і сабія

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.