У Хмельницькому закликають кандидатів у президенти утриматися від агітаційного марнотратства

У Хмельницькому від імені кількох організацій військово-патріотичного спрямування поширено заклик до кандидатів на посаду Президента України згорнути свої агітаційні заходи.

Витрати у середньому по 3,5 тисячі гривень за хвилину телевізійного ефіру для агітації та по дві тисчі гривень за наклеювання кожного білборда на рекламних щитах виглядають блюзнірством на фоні гострих потреб військовослужбовців, які протистоять агресорам. «Замість того, аби підтримати українську армію грошима, деякі кандидати «викинуть» сотні мільйонів гривень на пустопорожні обіцянки», – вважають автори звернення.

Фото ГМ "Опора"

Фото ГМ “Опора”

Як повідомляє громадянська мережа “Опора”, спосіб підписання звернення схожий на анонімність, тому ми вирішили з’ясувати, чи справді підписували й обговорювали звернення представники організацій-підписантів.

– Усе нормально написано. Я би підписав, якби мені це раніше показали. Принаймні назва нашої організації була б точною, – сказав, ознайомившись із розповсюджуваним зверненням, отаман Хмельницького козацького курення імені І. Нечая Сергій Скоробогатий.

Громадянська мережа ОПОРА звернулася й до офіцерів, які очолюють інші організації, згадані під текстом звернення.

«Хотілося б познайомитися з автором, що порушує таку важливу тему. Ідея доречна і співзвучна ситуації, коли справді треба обирати між задоволенням традиційних потреб і забезпеченням національної безпеки», – відповів голова Хмельницької міської спілки ветеранів Афганістану Юрій Випирайленко.

З текстом про виборчо-агітаційне марнотратство погодвся й очільник Хмельницької обласної організації ВГО «Ніхто крім нас» Микола Площинський. Вони активно співпрацюють із організацією Спілки офіцерів України та ТСОУ, але, за їхніми словами, активісти цих товариств нічого із ними не погоджували.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Нашо та агітація.Вот в Красилові і новий голова адміністрації.А все те саме. Сабій веде ігру в карти.Колоду очолює туз Арсенюк і його дами.Ганьба Сабію!.НА виборах в районі пролітає конкретно.

  • Дивуватись не треба.В Красилові люстрацію очолює Арсенюк.Помінявся з адміністрацію на люстрацію,люстровані будуть красилівчани.,його братія вся шикує.Красилів піднімайся проти Сабія,не допустити Білевича в кабінет.Він прийшов не просто сидіти.Позор!

   • в Красилові один вихід поставити Наташку Вишнівську-волю. про її участь в компартії, нашій україні, проекті королевської, свободі, ударі забути.

    • Хватає вже в тій Красилівській адміністрації наташок.Люстрація негайна!

 2. У Білевича дуже слабка команда.Немає він з ким порадитись ось і РАДНИКОМ У НЬОГО АРСЕНЮК,звучить печально…..

 3. Красилів,ваш Сабій Вас киданув .Читайте на сайті Красилівської райдержадміністрації кого призначили вместо Арсенюка.Його друга,який плечо в плечо з ним працював і товаришував у фірмі ” Арсенюк=Шитефанік” 12 років. Оце то призначили.

 4. Хтілось би знати: звідки в такої “бідної і чесної” Тимошенко з”явилась сама дорога предвиборча компанія?
  І чому її друзі-олігархи не попросять не висловлюватись так про них в своїй предвиборчій агітації?

 5. Очільник Хмельницької обласної організації ВГО «Ніхто крім нас» Микола Площинський є самим активним членом партії “Батьківщина” (читай Ю. Тимошенко). От нехай і звернеться напряму до свого кандидата. Чи кишка тонка на мамку гавкнути?

 6. А чи не підкуплена та агітація шоколадками? Українці останні копійки віддають на підтримку армії а шоколадний магнат не може допомогти???

 7. Красилову гаплик.Вся влада в руках Арсенюка Буде.

 8. В Красилові назріває бунт.До влади прийшли перефарбовані лиси.Люди хочуть бачити люстрованих Ригіоналів.Закидається питаня чого пішов з посади Гаврішко,Бернадська,а в Красилові ці риги сидять.Почато збір підписів звертання до Турчинова,ставиться недовіра арсенюковому Білевичу і викрито оман Сабія.Геть від влади ригіоналів.

 9. Всі зміни в Красилові,яких так очікували люди-зміна очільника району з букви А на букву Б.І велика жирна крапка.Не збирався Сабій щось для Красилова міняти і не збирається.Причину красилівчани бистро вирахували..Але нічого і до Тягнибока дійдуть хто в нього так скажем ” соратник-брат”.Ганьба

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.