Транспортники Гончара допомогли транспортникам Мельника розіграти 1,4 млн. грн

Хмельницький міськвиконком за результатами тендера 29 квітня уклав угоду з комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту на перевезення посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету за 1 млн. 443 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом року комунальники Мельника повинні надавати не менше трьох автомобілів представницького класу та забезпечувати високоякісну організацію  перевезень 12 посадових осіб міської ради, її виконавчого комітету, відділів та управлінь.

Для обслуговування делегацій, які перебувають з візитом на Хмельниччині, КП має забезпечити перевезення пасажирів одним мікроавтобусом з кількістю посадочних місць не менше восьми.

Розрахунок вартості послуг здійснюється, виходячи з вартості сукупного проїзду усіма автомобілями 20700,42 км. шляху та сукупного часу експлуатації (простою) 2099,33 годин.

Єдиним конкурентом комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту було комунальне автотранспортне підприємство Хмельницької обласної рада, яке запропнувало ціну вищу на 15,2%.

Довідка НГП. За останні чотири роки хмельницький міськвиконком “спік” з бюджету 4 млн. грн на перевезення посадових осіб міської ради та виконкому.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Не погано катаються… на тролейбусі їх

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.