Хмельницька область на 19 сходинці у рейтингу інвестпривабливості регіонів

Київський міжнародний інститут соціології та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення Госагентсва з інвестицій склали рейтинг інвестопривабливості регіонів.

Як повідомляє liga.net, зведений індекс інвестиційної привабливості областей і міст з особливим статусом є інтегрованим показником, який включає в себе так звані жорсткі і м’які чинники. Можна сказати, що до жорстких факторів належать ресурси, які є у того чи іншого регіону, а до м’яких – те, як він ними розпоряджається.

Перші включають в себе: природні та трудові ресурси, інноваційний потенціал, географічне місце розташування, доходи населення, розвиненість інфраструктури і т.д. М’які чинники – це діловий клімат, кількість і легкість правил і процедур, дотримання прав власності, відкритість влади, рівень корупції і т.д.

Західні регіони – Львівська та Івано- Франківська область опинилися в лідерах рейтингу завдяки тому, що краще за всіх розпоряджаються наявними ресурсами. Натомість Хмельницька область опинилася на 19 місці із 27-ми.бізнес

Рейтинг складався на основі даних 2012-го і 201 -го років і не враховує російську окупацію Криму та виступи сепаратистів на Сході України, але показує цікаву закономірність – найбільш затяті сепаратистські настрої в областях займають нижні рядки в рейтингу інвестпривабливості.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Там де патріоти своєї землі, там людські стосунки, інвестори то розуміють. Де багато запрограмованих компартією люмпенів, немає ніякого взаєморозуміння.

  2. Це називаеться уніатське лобі прийшло до влади. Хероям сялява!

  3. Россияне и их сторонники только и умеют что всех ненавидеть. У них все народы – этофашисты, сволочи, дураки. Рашисты, возьмите зеркало и в зеркале увидите фашистов, воров, наглецов, врунов и т.д и т.п.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.