За рік на Хмельниччині створено 1022 підприємства, ліквідовано – 670

За 2013 рік на Хмельниччині створено 1022 підприємства та організації.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, традиційно найбільша кількість суб’єктів створена у Хмельницькому (більше половини від усіх заснованих). Найбільше підприємств створено в галузі оптової та роздрібної торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (19% від усіх заснованих), діяльності в сфері адміністративного та допоміжного обслуговування та наданні інших видів послуг (по 14%), сільського, лісового господарства та рибного господарства (10%).

Із створених за цей період суб’єктів 39% становили господарські товариства, близько 20% – об’єднання громадян, 11% – приватні підприємства.

Разом з тим, за минулий рік ліквідовано 670 суб’єктів, з них найбільше – у Хмельницькому (третина від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих понад 40% становили приватні підприємства та господарські товариства.

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 730 іноземних засновників із 63 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників з Російської Федерації – 15%, Польщі – 14% та Німеччини – 9%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.