Корупціонер з Волочиського району за 65 тис. грн сам у себе орендував автомобіль

Прокуратурою Волочиського району під час перевірки виявлено порушення вимог антикорупційного законодавства керівником одного з комунальних підприємств.

Як повідомив прокурор району Ярослав Лісовий, наприкінці 2011 року директор місцевого комунального підприємства, аби покращити матеріальне становище своєї сім’ї, уклав строком на 1 рік договір оренди транспортного засобу зі своєю дружиною.

Згідно з цією угодою, орендна плата за автомобіль становила близько трьох тисяч гривень у місяць, а сам договір оренди продовжувався «автоматично» на тих же умовах і на той же термін у разі, якщо жодна зі  сторін не вимагатиме його припинення.

Знаючи про суперечність між своїми особистими інтересами та службовими повноваженнями, директор КП не вжив жодних заходів до припинення «корупційної» угоди та не повідомив про це свого безпосереднього керівника – Волочиську міську раду в особі міського голови.  А за фактичне використання автомобіля КП перерахувало орендодавцеві понад 65 тисяч гривень.

Таким чином посадовець скоїв  адміністративне корупційне правопорушення, передбачене статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення  (неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів), про що прокуратурою району стосовно директора КП складено відповідний протокол.

За результатами розгляду протоколу судом на винного корупціонера накладено передбачений законодавством штраф.

Крім того, прокуратурою району внесено Волочиському міському голові подання з вимогою розірвати договір оренди транспортного засобу та притягнути до відповідальності підлеглих працівників, які вчасно не проконтролювали раціональне використання коштів комунального підприємства.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.