Колектив “Поділля-центр” заступився за Павлюк і побачив у діях люстаторів намагання запровадити цензуру

Трудовий колектив ХОДТРК “Поділля-центр” поширив звернення, яким став на захист свого гендиректора Олени Павлюк, яка вранці, 5 травня написала заяву на розірвання контракту.

Відповідна відозва опублікована на офіційному сайті ОДТРК.

У зверненні наголошується, що пані Павлюк була викликана в кабінет голови Хмельницької ОДА Л. Пруса нібито на нараду.

“Та замість наради був проведений словесно-психологічний напад на Павлюк О.Д. групою невідомих осіб. Вони висловлювали огульні претензії до роботи генерального директора, принижуючи та ображаючи примусили Павлюк О.Д. написати заяву на звільнення із займаної посади”, – зазначається у зверненні.

Колектив Хмельницької ОДТРК “Поділля-центр” розцінює це “як кричуще порушення усіх демократичних принципів, проголошених нинішньою революцією гідності, як намагання запровадити цензуру у діяльності теле- і радіожурналістів, як абсолютно неконституційне вирішення питання кадрів”.

Разом з тим, колектив ХОДТРК “Поділля-центр” вимагає від Павлюк О.Д. відкликати написану нею під тиском заяву про своє звільнення з посади генерального директора та висловлює їй повну підтримку на займаній посаді.

Крім цього, губернатору Прусу надіслане запрошення на загальні збори трудового колективу ХОДТРК, які відбудуться 7 травня 2014 р. о 10 ранку в актовому залі ТРК (2-й поверх).

Також високопосадовця просять прийти прямий ефір програми «Відверта розмова» (7 травня об 20.00) для роз’яснення подій телеглядачам Хмельницької області, які відбувалися в кабінеті голови адміністрації Хмельницької ОДА.

Як відомо, Олена Павлюк написала заяву на ім’я керівника Держтелерадіокомпанії України Олега Наливайка. “Враховуючи ситуацію, що склалася в області, заради зменшення соціальної напруги, прошу перервати мій контракт”, – написала гендиректор “Поділля-Центр”.

[CHFzR0qlgPs]

Відео газети “Є”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 30

  1. Білявську повернути директором. Павлючка іі з’іла.а вона вдягне костюм феі і буде ходити на наради до губернатора.класно придумано!

  2. Таке ганебне телебачення ще треба в Україні пошукати. Окрім нафталінових селюханських привітань та дитячих танців нема нічого. Найгірший рівень років десь 70-х. Треба згадати, в яку епоху ми живемо, і докорінно реформувати обласне телебачення, яке проїдає гроші платників податків.

  3. Допоки там керуватиме ця бедар Павлюк,доти й дивитись будемо цей нафталін.Як вона порапила в крісло всі в області добре знають.Добра б….і ніхто її вигнати не може-тому дала,тому заплатила,обклалась таким ж як сама бездарями і керує.а ще гроші відмиває на рекламі,мертвих душах,хабарях. Людей алякує звільненням.Та там і колективу немає.Як можуть сцикливі журналісти .які не можуть поставити на місце цю мамку на місце,писати про серйоні речі.То й пишуть всяку хрень,що дивитись нічого.Все б було пох….але з наші гроші всю ту хрень і показують.Хто був розумніший-звільнився,на їх місце понабирала тупих як та Марина Бабійчук і ніхто те кодло не розжене?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.