Симчишин: правоохоронці мають дійти до чиновників-корупціонерів вищого ешелону Хмельниччини

Перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Олександр Симчишин вимагає від правоохоронних органів оперативного краю розслідування корупційних дій посадовців, які займали владні кабінети за часів злочинного режиму Януковича.

Про це пише прес-служба Хмельницької обласної організації ВО “Свобода”.

“Без детального та оперативного розслідування діянь цих людей на предмет корупції ми не зможемо повернути довіру народу до влади. Сьогодні важливо ретельно розслідувати злочини не лише чиновників нижчого рангу. Потрібно, аби до відповідальности було притягнено корупціонерів-високопосадовців, наближених до колишнього злочинця-президента”, – сказав Симчишин.

На його переконання, представники правосуддя повинні винести уроки з того, що відбулося в Україні, аби не допустити повтору кровопролиття. Тому, перш за все, має бути проведено чесне та незалежне розслідування.

Як відомо, прокуратура області відкрила ряд кримінальних проваджень, пов’язаних із зловживанням вищого керівництва Хмельниччини.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 20

 1. Симчишин вже сам влада і для того, аби народ його поважав необхідно, аби він не лише нескінченно критикував «попередників» та боровся з минулим злочинним режимом, а радикально змінював ситуацію на краще.
  Хай візьме на себе відповідальність і наведе лад в сфері пасажирських перевезень, розбереться із реальною вартістю різноманітних тарифів, забезпечить приток інвестицій, модернізує господарство місцевого ЖКГ і т.п.
  За це і отримає повагу він особисто та нова влада загалом.
  Проте, впевнений, що Симчишин буде діяти виключно як публічний політик. Брати на себе відповідальність та конкретні зобов’язання він відмовиться, а всю свою енергію спрямує на боротьбу з «ворогами народу». Аби піти через декілька місяців у відставку з ореолом «вічного революціонера» і далі прагнути на хвилі соціального негативізму балотуватися на мера обласного центру, або народного депутата України.

 2. Коли буде притягнуто до відповідальності Ядуху, Кізюна та Савіцького? Невже люди, які грабували били та спалювали наших людей, будуть і далі це вільно робити? Де той Розїзнаний та Мартинюк? Невже в нас на Хмельнічині буде теж одеський сценарій, коли прокуратура та міліція тісно співпрацюють з сепаратистамі із партії регионів?????!!!!!!!

 3. Дерикота притягнули до відповідальності за корупцію.

 4. Нехай Симчишин з себе і своїх почне, з свого шефа Пруса нехай починає з корупцією боротися.

 5. После оранжевого майдана года не прошло как люди начали задаваться вопросом : бля, кого же мы выбрали? После шинного майдана уже очевидно – такое же отребье как и раньше, только гонору больше. Не будет из этой страны толку. Не будет.

  • Буде в Україні толк і порядок, якщо при владі на всіх посадах будуть молоді і чесні люди. Такі як Олександр Симчишин. Я буду голосувати тільки за таких людей. Коли вони будуть керувати в країні – буде толк і порядок. Слава Україні!

   • керувати – ще потрібно знати як, є люди які вчаться на це і розуміють господарництво…. а тут якогось вчителя на Перхого – це ж і фінанси, і економіка, промисловість, ЖКГ, безпека….
    А він лише “вуличний політик” (сам себе так назвав) – він просто не реалізована особистіть

 6. хто знає Симчишина, той знає його професійний рівень. Таких людей мало. Такі люди мають бути у владі

  • конкретно поясніть, по пунктах: в чому фаховість та професійний рівень, та де проявленний, і які результати?

 7. з Симчишином приємно спілкуватися, це факт. він допомагає людям

 8. я в адміністрації працюю з 2008 року. Симчишин справляє враження самого сильного заступника на моїй пам’яті.

 9. Тормоз Симчишин. У Влади бути це не на майдані гордопанити, не стадо баранів до режимного обєкту вести.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.