Хмельницька ОДА знайшла нове пояснення росту боргів – нестабільна політична ситуація

На 1 грудня заборгованість із заробітної плати у Хмельницькій області зросла на 2,9 млн. грн і становить 12 млн. грн порівняно з попереднім місяцем.

Про це повідомила директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська на колегії облдержадміністрації у вівторок.

“Керівники ряду підприємств скористалися нестабільною політичною ситуацією за останній місяць і наростили заборгованість. Безпосередньо вона підвищилася на ДП “Хмельницький облавтодор”, Заводі точної механіки у Кам’янці-Подільському, комунальному підприємстві “Комбінат благоустрою”. У сукупності ці підприємства дали ріст понад 2 мільйони гривень”, – зазначила посадовець.

За її словами, борги на економічно активних підприємствах становлять 5,4 млн. грн (плюс 54,5% до початку року), підприємствах-банкрутах – 5,5 млн. грн (мінус 41,8%), економічно неактивних підприємствах – 939,1 тис. грн (мінус 45,1%).

Суттєві зарплатні борги залишаються на підприємствах Кам’янця-Подільського (2,2 млн. грн), Хмельницького (2,2 млн. грн), Шепетівки (1,8 млн. грн), Нетішина (730,1 тис. грн) та Полонського району (1,6 млн. грн).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Так-так, нестабільна політична ситуація вплинула на економіку. А вся економіка опирається на Хрещатик та Майдан Незалежності в Києві, які заблоковані. Від подій на Хрещатику і Майдані залежать всі ганделики в Україні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.