Регіонали заявляють, що “Свобода” буде зривати сесію облради. А бютівець бачив у раді “тітушок”

Хмельницька обласна організація Партії регіонів поширила заяву про зрив сесії Хмельницької обласної ради, яка відбудеться 5 грудня.

За повідомленням прес-служби регіоналів, “активісти від ВО «Свобода» на чолі з депутатом Хмельницької міської ради Олександром Симчишином планують штурм будівлі обласної ради та силове захоплення сесійної зали, під час якого радикали планують «викурити» народних обранців за допомогою димових шашок”.

“”Наразі на одній із приватних баз відпочинку опозиційного депутата проводиться навчання та підготовка бойовиків для захоплення органів державної влади”, – пише облПартія регіонів з посиланням на джерело.

У коментарі “Незалежному громадському порталі” депутат обласної ради від “Батьківщини” Олег Хавронюк заявив, що в приміщеннях облдержадміністрації і облради перебувають особи кремезної статури у цивільному. Додає, що кількість цих людей становить близько 150 осіб.

“Вони вільно пересуваються. До одного з них я підійшов і кажу: “Добрий день! А чим Ви тут займаєтеся?” А він відповідає: “Наблюдаємо”, – зазначив бютівець.

Голова обласної ради Микола Дерикот заспокоює – апарат облради працює у нормальному режимі.

“Які “тітушки”? Прийдіть подивіться на власні очі – у  кабінетах ради перебувають лише наші працівники. Мені не зрозуміло, навіщо порушуються питання, мовляв, депутати облради хочуть ввести надзвичайний стан на Хмельниччині. Це провокації!” – наголосив Дерикот.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. БОЯТЬСЯ ЩУРІ РИГІВСЬКІ – ЇМ ТІ ШАШКИ В ОДНЕ МІСЦЕ ЗАКАТАТИ А ПОТІМ НА ВИЛА !!! КОДЖНОМУ РИГОВІ ПО СМЕРЕЦІ !!! ЧАС ВЖЕ ПІДХОДЕ …

 2. 2013-12-03 15:44:
  Лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога переконаний, що ситуація вимагає від суспільства формування паралельних структур. А саме:

  1. Єдиного органу з робочою назвою «Народна Рада», з обранням єдиного лідера, який візьме на себе відповідальність і поведе народ до перемоги. До неї мають ввійти три президенти України, моральні авторитети, духовенство, громадські лідери, авторитетні ректори університетів, експерти, політики, в тому числі можливо і з владних партій, якщо вони хочуть країні добра. Термін – до 5 грудня.

  Цей орган від імені суспільства має говорити з владою, правоохоронцями, армією.

  2. Лідер «Народної Ради» до 6 грудня формує Народну Гвардію для забезпечення захисту людей.

  3. Формування при «Народній Раді» дипломатичного корпусу, який стане єдиним представницьким органом для ведення міжнародних переговорів. Термін – до 7 грудня.

  Віктор Балога впевнений, що зараз потрібно зосередитись на реальних завданнях, які можна вирішити мирним шляхом у форматі протестних заходів та переговорів. На його переконання опозиція має направити зусилля на те, щоб:

  1. В першу чергу – не дати владі реалізувати сценарій по розколу країни.

  2. Змусити Януковича до 19 грудня підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

  3. Добитися від президента підписання указу про відставку уряду. До 10 грудня.

  4. Не пізніше того ж дня, на круглому столі в президента, сформувати уряд національної довіри за участі представників усіх політичних партій, окрім комуністів.

  «Вимоги народу потрібно виконувати. А це – реальний сценарій, для реалізації якого є всі можливості та ресурси, і на який реально може піти влада, якщо вона хоче миру і спокою в країні. Головне – не гаяти час», – переконаний лідер Єдиного Центру.

 3. ПР – хворі люди. чесне слово, таку заяву написати здорова людина не може.

 4. це просто смішно. хоч іноді думали, що пишуть. там же є освічені люди. є Моїсеєнко, Бернадська, Гавришко. Ну як можна таке писати від обласної організації і влади. Це просто смішно і бридко.

 5. провокацій не було, ПР – брехуни.

 6. після таких заяв підтримка Симчишина серед людей буде тільки рости.

 7. Симчишина підтримує народ, а вас ніхто.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.