У Кам’янці-Подільському відкривається туристичний сезон

З 19 до 21 квітня у Кам’янці-Подільському відбуватимуться заходи у рамках традиційного “Відкриття туристичного сезону”, яке вперше матиме обласний статус.

Як повідомляє прес-служба міської ради, організатори планують зібрати в місті на туристичній виставці в Старому замку експоненти з Луцька, Тернополя, Збаража, Хотина, Меджибожа, Самчиків під час презентації фортець і замків під назвою«Перлини Західної України», зробити презентаційний майданчик «Подільське намисто» від районів Хмельниччини, організувати містечко майстрів народних ремесел, презентацію видавництв туристичної і краєзнавчої продукції.

Туристів і жителів міста буде запрошено на відкриття нових туристичних продуктів «Весна в Ботанічному саду», «Лондонський DOUBLE-DEKER», виставок унікальних колекцій «Подільська люлька», «Комплекс оборонних та гідротехнічних споруд ХV-XIXст.».

20 квітня площа Польський ринок наповниться учасниками параду оркестрів духової музики (150 юних музикантів претендують потрапити до Книги рекордів України) та запальним молодіжним танцювальним шоу «Plaza DENZ-Ратуша», під час якого понад 500 юнаків та дівчат вітатимуть під запальну музику туристів.

Відвідувачі заходу зможуть побачити захоплюючі анімаційні програми від фестивалів «Весільна фортеця», «Остання столиця» та «Porta temporis». Захід матиме багато цікавих сюрпризів і несподіванок, очевидці яких ще більше закохаються в місто і його принади.

Вперше всією громадою Кам’янець-Подільський покаже своє ВЕЛИКЕ СЕРЦЕ через участь у благодійній акції “Палаючі серця”. У небо над Кам’янцем одночасно піднімуться тисячі ліхтариків, які нестимуть ще й світло добра.

Кошти від продажу ліхтариків будуть перераховані у благодійний фонд «Шанс» для допомоги дітям-сиротам.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.