Депутати ухвалять програму розвитку туризму у Хмельницькій області на 2013-2015 рр. з місцячним фондом 12 тис. грн

Депутати Хмельницької обласної ради на черговій сесії 19 червня ухвалять програму розвитку туризму у Хмельницькій області на 2013-2015 рр. з місцячним фондом 12 тис. грн.

Проект програми туризму розміщений на сайті облради.

Розробник, управління інфраструктури та туризму Хмельницької облдержадміністрації у проекті зазначає, що загальний кошторис трирічної програми становить 439,3 тис. грн. З них обласний бюджет на розвиток туризму виділить 347,7 тис. грн, місцеві бюджети – 65,6 тис. грн, небюджетні кошти 26 тис. грн.

В управлінні інфраструктури та туризму Хмельницької ОДА підрахували загальний економічний ефект від цієї Програми. Вони очікують створення регіональних установ для підтримки туризму (туристично-інформаційний центр); збільшення кількості нових і вдосконалених туристичних продуктів, у тому числі культурних виставок і заходів; покращення можливостей туроператорів, місцевих громад і населення тощо.

Довідка НГП. На Хмельниччині у 2012 році суб’єктами туристичної діяльності  надано туристичні послуги 40,7 тис. туристам. Із них кількість туристів, які виїжджали за кордон становить 22,2 тис. осіб, охоплених внутрішнім туризмом – 18,5 тис. осіб. Кількість екскурсантів становила 29,3 тис. осіб.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.