Чиновники загубилися у цифрах і не змогли дати чіткої відповіді, скільки туристів прийняла Хмельниччина

У чиновників Хмельницької облдержадміністрації вийшов дисонанс щодо підрахунку загальної кількості туристів, які минулого року відвідали Хмельниччину.

Зокрема, на сесії обласної ради 19 червня у звіті Стратегії регіонального розвитку області на 2011-2020 роки зазначається, що у 2012 році підприємства регіону надали різну кількість туристичних послуг:  32 тис. особам – в одній програмі, в іншій – 40 тис. осіб, ще в одній фігурує 15 тис. осіб.

“У нас не можуть настільки різнитися цифри. Приміром, тільки у Кам’янці-Подільському минулого року обслужено 175 тисяч туристів”, – наголосив депутат облради Олег Демчук.

Депутати не почули від директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Андрія Прусецького ствердної відповіді про точну кількість туристів. Він зіслався, що його відомство користується трьома видами джерел інформації: статистичними даними, оперативною інформацією і даними підприємств.

Новообраний начальник управління інфраструктуру та туризму ОДА Володимир Вербановський заявив, що в області торік перебувало приблизно 2 млн. туристів.

Губернатор Василь Ядуха доручив відповідним органам провести перевірку діяльності департаменту економічного розвитку і торгівлі та управління інфраструктуру та туризму ОДА. А винних покарати протягом двох днів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.