Ядуха назвав новий пріоритет для обласної влади на 2014 рік

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха заявив, що пріоритетною галузю для обласної влади на 2014 рік стане розвиток туризму.

Про це сьогодні він сказав журналістам у ході брифінгу.

“Ми розробили програму розвитку туризму, яку плануємо затвердити на сесії обласної ради. Для влади туризм буде одним із головних напрямків. Тому що, аграрний сектор, який свого часу ми визнали пріоритетним, досяг вагомих результатів”, – пояснив він.

За словами губернаторf, вже з 2014 року Хмельницьку область пізнаватимуть греки, з якими область підписала угоду про співробітництво.

“Є домовленості з їхніми представниками, що вони приїдуть на Хмельниччину, зроблять відеозноймку і на грецькому телебаченні презентуватимуть нашу область. Крім цього, буде обмін туристами: якщо, до прикладу, 100 подільських туристів їдуть до Греції, то 100 греків обов’язково мають подивитися на Хмельниччину”, – наголосив В.Ядуха.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Якщо не має інших приоритетів – піде й туризм. Без риби і рак риба.

  2. В Хмельницький на набережну.

  3. В розвинутих пост-індустріяльних країнах туризм є однією з основних галузей економіки. Чехія з населенням в 10 млн. мешканців щороку приймає понад 80 млн! іноземних туристів, кожен з яких в середньому залишає в економіці країни 500 Є. Для Хорватії, Болгарії, Чорногорії, Австрії, Кіпру, Іспанії, Туреччини, Нової Зеландії туристична і супутні їй галузі – це база економіки. Цей напрямок активно розвиває Грузія. Хмельниччина має всі ресурси, як природні, так і історико-культурні, архітектурні, щоб приймати не лише внутрішніх туристів, але й туристів з країн Євросоюзу, США, Японії та ін. Розвиток туристичної галузі дасть краянам можливість відкрити власну справу (нехай то будуть готелі, кафе чи ресторації, щось на прокат чи екскурсійні бюро, широке поле для ідей), створити нові робочі місця, а для бюджету області отримувати нові надходження. І область може успішно процвітати без важкої промисловості та інших шкідливих для довкілля і здоров’я людей галузей економіки. Але….Боюся, що меркантильність чиновників, для яких чуже поняття патріотизму, не дасть можливості перетворити Хмельниччину на один із осередків туризму в Європі. Максимум, на що ми можемо розраховувати, так це на сумнівних інвесторів з Києва чи Донецька, які скуплять наші замки і палаци і перетворять в борделі для “приєзжих”. Тому, краяни, нам вирішувати, як іти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.