Хмельницький губернатор: керівнику ХАЕС “до лампочки”, як працює енергоблок – АУДІО

Фото сайту "Є"

Хмельницький губернатор Василь Ядуха розкритикував ділянку роботи свого заступника з економічних питань Леоніда Гураль та керівника Хмельницької АЕС Миколи Панащенка.

Про це він заявив на колегії ОДА.

Очільника засмутило січневе падіння промисловості – на 15,2% (за 2012 рік приріст промисловості краю становив 1%).

Водночас віце-губернатор Л.Гураль зазначив, що ХАЕС продемонстувала спад виробництва на 50%.

“За лютий ми матимемо спад промисловості на 20%. Тому різницю потрібно  перекривати за рахунок підприємств”, – наголосив він.

Така відповідь не задовільнила керманича області і він вважає, що бездіяльністю також займається керівник атомної електростанції, депутат облради від Партії регіонів Микола Панащенко.

“Я розумію, що атомна станція не працює. А які з вашого боку були внесені проозиції, що керівник атомної відсиджується? Йому “до лампочки”, чи другий енергоблок працює на  повну потужність чи на 60 відсотків. Він (Панащенко – НГП) забуває, що 35 відсотків у структурі промислового виробництва займає  Хмельницька АЕС”, – заявив В.Ядуха.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2013/02/ХАЕС.mp3″]

Як відомо, перший енергоблок ХАЕС 77 днів знаходився на планово-попереджувальному ремонті. 31 січня його було підключено до енергосистеми України.

На 26 лютого енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 715 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 17,19 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 392,05 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,29 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 605,11 млн. кВт·г електроенергії.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. цікаво, що може в цій ситуації зробити гендиректор ХАЕС Панащенко???? не робити плановий ремонт, бо губернатору показники потрібні??? А другий чорнобиль йому не потрібен? вже зовсім втратили здоровий глузд… Як ті показники так потрібні щоб втриматися на посаді, то хай губернатор заставить всіх працівників ОДА з генераторами на спині по майдану бігати і ту енергію виробляти, вони все одно нічого не роблять.

  2. Хай пару заводів запустить

  3. Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у лютому 2013 року
    http://www.xaec.org.ua/store/pages/ukr/khnppprodact/latest/page.html

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.