Ядуха за програмою “Доступне житло” приховав падіння обсягів будівництва

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха разом із директором Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Андрієм Прусецьким не прозвітували про падіння обсягів будівництва за 2012 рік.

Про це сьогодні йшлося на черговій колегії ОДА.

Під час звіту соціально-економічних підсумків Хмельниччини А.Прусецький зупинився на аналізі на реалізації соціальної ініціативи Президента “Доступне житло”. Він зазначив, що 55 громадян одержали пільгові іпотечні кредити на суму понад 10 млн. грн.

Губернатор В.Ядуха також зосередився на рекламуванні програми доступного житла. Він сказав, що Хмельниччина в державі посідає четверте місце за оформленням пільгових кредитів на житло.

Однак жодним рядком у звіті чиновників не пройшла інформація про стан будівництва. За даними облстат управління, у 2012 році обсяги виконаних будівельних робіт зменшилися на 14,7% і становили 780,9 млн. грн порівняно з 2011 роком.

Нагадаємо, що за 2011 рік у Хмельницькій області відбулося зростання будівництва – на 4,8%.

Крім цього, у січні 2013 року продовжився спад будівництва – на 17,3%.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.