ЦВК звернулося до Ядухи забезпечити фінансування виборів депутатів місцевих рад

Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал звернувся до голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи забезпечити фінансування виборів депутатів місцевих рад.

Про це йдеться у листі керівника ЦВК.

“З метою забезпечення організації підготовки та проведення територіальними виборчими комісіями в установлені строки відповідних місцевих виборів, вказуємо на необхідність вжити всіх належних заходів для сприяння місцевим радам у вирішенні питань своєчасного та у повному обсязі фінансування виборів депутатів місцевих рад”, – наголосив В.Шаповал.

Він зауважив, що, відповідно до Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”,  фінансування проміжних виборів депутатів місцевих рад здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів.

На лютий цього року в області призначено проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради та Городищенської сільської ради Деражнянського району.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. І знову ляп… Цьому листу вже майже місяць, та і такі листи отримали всі голови облдержадмінітрацій де проходять місцеві вибори…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.