Бюджетні організації підтримають штани хлібному монополісту – Ядуха

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха повідомив, що бюджетні організації авансуватимуть хмельницький хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” з метою його стабільної роботи.

Про це губернатор сказав в інтерв’ю обласній газеті “Подільські вісті” (№№ 19-20 від 7 лютого ц.р.).

“Щоб підтримати хлібозавод, провели аналіз, скільки використовують хліба бюджетні установи області. З’ясувалось: для 58 установ щоденно необхідно 3-3,5 тисяч тонни на суму 13 тисяч гривень. Тож прийняли рішення авансувати підприємство, аби воно мало обігові кошти”, – пояснив очільник регіону.

Фото Віталія Тараненка

В.Ядуха додав, що ОДА рекомендуватиме піти таким шляхом й супермаркетам Хмельницького, щоб підтримати хлібозавод у скрутний час.

Як повідомляв НГП, 4 січня 2013 року директор “Стіомі-Холдинг” Олександр Огуй видав наказ, згідно з яким, планувалося з 12 березня цього року скоротити штат працівників та призупинити виробництво.

У наказі говорилося про те, що ситуація вимагає тимчасового призупинення виробництва у зв’язку зі збитковістю пекарського виробництва, викликаною високим енергоспоживанням застарілого обладнання, високими цінами на енергоресурси та з метою реорганізації діяльності і планів інвестиційного проекту.

Згодом рішення скасували і завод продовжує роботу. Хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” закладений у “Ексімбанку” під заставу і фінансова установа є його повноцінним власником.

За словами керівника західного регіону “Кернел” (цей агрохолдинг у квітні 2012 року придбав ТОВ “Стіомі-Холдинг” без хлібозавода – НГП) Валерія Кузьміна, поточна заборгованість за реалізований хліб торгових мереж перед ТОВ “Стіомі-Холдинг”становить 2 млн. 160 тис. грн (дані на 14 січня ц.р.).

Довідка НГП. З 20 липня 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” (покриває 50% території області – НГП) підвищило на 10% оптово-відпускні ціни на хліб масового вжитку (соціальний хліб), а саме: хліб “Подільський пшеничний” та хліб “Запашний” – до 2,81 грн, батон “Нарізний” – до 2,51 грн.

Протягом 2009-2011 років та першого півріччя 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” не підвищувало ціни на хліб масового вжитку.

За добу підприємство випікає близько 50 т хліба.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.