“Стіомі-Холдинг” підвищує ціну на соціальний хліб

Хмельницький хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” з 22 січня планує підвищити ціну на соціальний хліб на 7,1%.

Про це повідомила заступник директора хлібозаводу Олена Романенко на зустрічі з колективом підприємства.

За її словами, вартість житньо-пшеничного хліба у продажі становитиме 3,46 грн за буханку (оптово-відпускна ціна із заводу буде 3,15 грн).

“Це пов’язано з подорожчанням зерна. Якщо торік ми купували тонну пшениці за 1800 гривень, то тепер платимо 2200 гривень. Також збільшилися витрати на споживання природного газу в зимовий період”, – пояснила О.Романенко.

Водночас, вона наголосила, що вартість хмельницького хліба й надалі залишається найнижчою в області.
Заступник директора хлібозаводу додала, що місячна потреба підприємства у сировині становить 1100 т зерна: 900 т пшениці і 200 т жита.

Довідка НГП. Хмельницький хлібокомбінат ТОВ “Стіомі-Холдинг” за добу випікає близько 50 т хліба при потужності 90 т і забезпечує 50% території області. На підприємстві працюють 650 працівників.
Протягом 2009-2011 років та першого півріччя 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” не підвищувало ціни на хліб масового вжитку.
З 20 липня 2012 року підприємство підвищило оптово-відпускні ціни на хліб масового вжитку (соціальний хліб) на 10%, а саме: на хліб “Подільський пшеничний” та хліб “Запашний” – до 2,81 грн, на батон “Нарізний” – до 2,51 грн.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.