На 27 квітня готується теплий “гудбай” керівнику “Хмельницькобленерго” Шпаку

На 27 квітня заплановані річні загальні збори акціонерів ПАТ “Хмельницькобленерго». Саме на них, як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, має відбутися заміна багаторічного генерального директора компанії Олександра Шпака.

(Справа наліво): заступник гендиректора Борис Кравець, керівник Компанії Олександр Шпак, заступник гендиректора Олег Козачук. Фото прес-служби "Хмельницькобленерго"

(Справа наліво): заступник гендиректора Борис Кравець, керівник Компанії Олександр Шпак, заступник гендиректора Олег Козачук. Фото прес-служби “Хмельницькобленерго”.

За інформацією, доступною у державній базі даних українського фондового ринку SMIDA, на порядок денний зборів виносяться питання: про припинення повноважень голови та членів наглядової ради ПАТ «Хмельницькобленерго»; про обрання членів наглядової ради ПАТ «Хмельницькобленерго»; про прийняття рішення про припинення повноважень голови та членів ревізійної комісії ПАТ «Хмельницькобленерго»; про обрання членів ревізійної комісії ПАТ «Хмельницькобленерго».

23

Потенційним гендиректором “Хмельницькобленерго” стане Олег Козачук, який нині обіймає посаду заступника директора з маркетингу та енергозбуту “Хмельницькобленерго”. Він також зазначається президентом Асоціації з енергоефективності та енергозбереження.

Козачук у 2010-2015 роках був генеральним директором ТОВ «ЕТР-СПЕКТР» (м. Київ).

Як писав НГП, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин розглядає можливість призначення нового Генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» у зв’язку з виходом на пенсію нинішнього очільника цієї організації Олександра Шпака.

Нагадаємо, що 2014 році уряд планував виставити на продаж 70,009% акцій ПАТ “Хмельницькобленерго”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Заголок статті “теплий “гудбай” керівнику “Хмельницькобленерго” Шпаку” незрозумілий. Людина яка десятки років захищала державне підприємство від неофеодалів заслуговує на повагу. Представник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина зробить справжній “гудбай” підприємству з наслідками для бюджету краю, працівникам, і т.д. і т.п., то ж давайте святкувати.

 2. Шпак – справжній керівник!

 3. Не шукайте сенсації. Стандартний порядок денний зборів акціонерів. Щороку на зборах звільняють і відразу з назад призначають гендиректора. І щороку призначають Шпака. Швидше всього, і цьогоріч так буде. йому ж іще 65-и немає. Хай служить

 4. а що таке теплий гудбай?

 5. Якби у нас в країні працювали закони, Шпака необхідно було б звільняти по статті, а не на пенсію випроваджати.
  Шпак був вірним слугою режиму Яника,і не гнушався звільненням людей з компанії тільки за їх політиличні погляди.

 6. Шпак обіймає посаду з 1998 року! Тоді про Януковича в масштабах України мало хто чув! Факт зайняття посади упродовж 17 років, під час чого були революції,зміни президентів іт.д говорить навпаки про аполітичність Шпака та його фаховість!

 7. Усі негативні відзиви,у тому числі від користувача люстратора є замовленням убогих людей,які бачать себе на місці Шпака ОЛ

 8. Чим закінчились збори? Чому після їх закінчення нікхто не коментує результат!

 9. Старый корупционер, взяточник, основатель корупции в Хмельницкой области, сделал Хмельницкобленерго своим личным бизнесом.
  Пересидел десяток министров енергетики. Богаче любого министа.
  Интересно он будет руководить Хмельницкобленерго всегда? Или он просто его купит?
  Купил всех и все с потрохами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.