«Хмельницькобленерго» чекають кадрові зміни?

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин розглядає можливість призначення нового Генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» у зв’язку з виходом на пенсію нинішнього очільника цієї організації Олександра Шпака.

_1324545452

Олександр Шпак беззмінно очолював «Хмельницькобленерго»  з 1998 року, є Заслуженим енергетиком України.

Вірогідним кандидатом на цю посаду є Олег Козачук, 1980 року народження, випускник Вінницького державного технічного університету. У даний час займає посаду першого заступника генерального директора-директора з маркетингу та енергозбуту ПАТ «Хмельницькобленерго».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. ШПАК – МАЗУРИК ВОНЮЧИЙ

 2. Цікаво, кого призначать?

 3. Шпака і призначать. Там ще синок є.

 4. А би не прийшов ще гірший …………….

  • Аби всі так працювали в нашій державі. Вибачте, зробити з дечого цукерку далеко не кожен керівник може!! А писати базарні коментарі навіть мавпа може:)

 5. Хороший специалист. В нынешнее время стране такие кадры нужны как никогда.

 6. Підтримую Лесю повністю! Базарні коментарі це малоінтелектуальні слова які нічим не підтверджуються! Результати роботи Шпака видно практично у кожному районі та м.Хмельницькому! Легше ‘болтати’ чим працювати!

 7. Коментував ‘фима’ мабуть забув шо він не на ‘Привозі’ в Одесі.

 8. дуже правильний і професійний керівник. Майстер своєї справи. У всі роки його правління працівники Хмельницькобленерго отримували завжди вчасно непогану зарплатню, завжди усім, хто потребував допомоги – допомагав. Моя думка, що поступиться місцем не “гіршому” керівнику як сам і буде йому (новому керівнику) ще дуже довгий час допомагати своїми знаннями та професіоналізмом. Низький уклін такому керівнику Шпаку О.Л. Довгих літ життя Вам!!!!

 9. Шпак Олексанндр Леонідович корупціонер і хабарник, яскравий представник Партії Регіонів і подиху минулого

 10. Старый корупционер, взяточник, основатель корупции в Хмельницкой области, сделал Хмельницкобленерго своим личным бизнесом.
  Пересидел десяток министров енергетики. Богаче любого министа.
  Интересно он будет руководить Хмельницкобленерго всегда? Или он просто его купит?
  Купил всех и все с потрохами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.