У Чернилевського скандальну бруківку доробляють за кошти міського бюджету

До кінця 2014 року влада Хмельницького не встигла використати державну субвенцію на суму 5 млн. грн на облаштування благоустрою довкола будівель комунальної власності облради.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Чапайда, близько мільйона гривень довелося повернути до держбюджету.

“Проблему у тому, що рід підрядних організацій не поспішали укладати нові договори про виконання робіт, оскільки ми з ними тільки наприкінці серпня 2014-го розрахувалися з кредиторку 2013 року. Виходить, що міська влада оголошувала тендера на капітальні видатки, а підрядники не готові були за власні кошти починати ремонти тротуарів”, – пояснив він.

Фото "Всім"

Фото “Всім”

За словами Чапайди, на завершення цих робіт уже виділили гроші з міського бюджету. Наразі доробляють тротуари на вулицях Свободи, Володимирської (біля художнього музею і обласного кардіодиспансеру), провулок Перемоги.

В міському управлінні житлово-комунального господарства також порилюднили 8 підрядних організацій, котрі міняли асфальтне покриття на троутуарну плитку: ТОВ “Бруно”, ПП “Будмакс+”, КП “Хмельницькбудзамовник”, ПП “В. Бондар”, ТОВ “Подільські аграрні інновації”, ПП “Рембудкомп”, ПП “Мазурик В.П”, ФОП “Жила Т.В”.

Як писав НГП, виконувач обов’язків міського голови Хмельницького і секретар ради Костянтин Чернилевський в інтрев’ю “Незалежному громадському порталу” сказав, що не всюди ремонт тротурів виконаний якісно.

Нагадаємо, що депутат Хмельницької облради Віталій Олуйко вийшов із заявою до правоохоронних органів області перевірити законність зривання асфальту на центральних тротуарах Хмельницького і викладання на його місці нової бруківки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Чому ж так пізно розраховуються, коли доповідає Степанова, то з бюджетом все гаразд, ще й перевиконують?
  А може хтось кудись не туди засовує гроші…

  • Та казначейство не дає нічого проплатити. На рахунку гроші є, але ними розпоряжається казначейство. Через казначейство через рік розплачувались з постачальниками. Та й то ще організовували додаткову перевірку кру, кому то треба. От і не хотять підрядники мати справу з казначейством. Тяжко працювати з бюджетниками. Краще знайти замовлення в іншому місці.

   • Є ПРОПОЗИЦІЯ—ПОМІНЯТИ НАЧАЛЬНИКА В КАЗНАЧЕЙСТВІ !! НЕХАЙ НЕ ТОРМОЗЯТЬ РОБОТУ!!!

   • ДО РЕЧІ ХТО ЗНАЄ —НАВІЩО МІНЯЛИ БРУКІВКУ БІЛЯ МОНОТЕАТРУ “КУТ”!!! БО ДЕПУТАТАМ КІПЕРМАНУ ТА МАНДЗІЮ ТРЕБА БУЛО ЗБІЛЬШИТИ СТОЯНКУ АВТОМОБІЛІВ БІЛЯ СВОЇХ ОФІСІВ !!! ТОМУ І ЗРОБИЛИ ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ НА ГОЛОВУ ЖКГ !!! КОЛИ ВЖЕ НАЇДЯТЬСЯ!!

 2. 8 мільйонів не використали на ремонт доріг

  • увы, эти деньги были только на бумаге, как и другие. нала не хватало в прошлом году когда долар был по 8 и 12. теперь денег напечатали, долар по 25 и нала пока хватает

 3. 51-й відтінок Хмельницької міськради…
  Чернилевський не справляється…та перетворив раду на закритий клуб…

  http://proskurov.info/news/section-news/society/10686-rizni-vidtinky-deputatskykh-rishen-vidchuvaietsia-nablyzhennia-vyboriv

  • Ну і шо ти тут показав, шо штаби працюють, причому не на прогрес для міста, а для себе і не гребують брехнею, інформацію видають однобоку і не об”єктивну. А депутати завжди були і є всюди однаковими – вирішують тільки свої питання. Так і раніше було, нема в нас свідомих для громади депутатів, одиниці. Порядні попадаються, то їм треба помогати. Чернілевський порядний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.