Скандальну зимову кладку бруківки у Хмельницькому перевірять правоохоронні органи

Депутат Хмельницької облради Віталій Олуйко вийшов із заявою до правоохоронних органів області перевірити законність зривання асфальту на центральних тротуарах Хмельницького і викладання на його місці нової бруківки.

Відповідний депутатський запит був підтриманий більшістю обранців на черговій сесії облради 26 грудня.

Фото vsim.ua

Фото vsim.ua

За словами депутата, виконання подібних робіт у зимовий період є неефективними і проводяться з грубими порушеннями будівельних норм та технологій.

“Хмельничани обурюються, що нові тротуари втратять окрасу міста. Всюди горби, хвилі, подекуди провалюються ноги, криво покладена бруківка. Така розтрата бюджетних коштів не що інше, як шкідництво та кражіка”, – впевнений Олуйко.

Депутат закликав прокуратуру і фінансову інспекцію перевірити зимову кладку бруківки у Хмельницькому.

Також Олуйко порадив хмельницькій владі повчитися у мерії Кам’янця-Подільського, яка у літній період облаштувала тротуари в місті в українському стилі.

Нагадаємо, що на почату осені цього року Хмельницька обласна рада спрямувала владі Хмельницького державну субвенцію на суму 5 млн. грн на облаштування благоустрою довкола будівель комунальної власності облради.

Пізніше близько 600 хмельничан звернулося до міського голови Сергія Мельника з проханням відмовитися від такого марнотратства коштів і спрямувати їх на підтримку української армії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Молодець Мельник! Накосив бабла і склав повноваження. А ці клоуни хай розхльобують.

 2. Гроші на місто пішли з обласного бюджету? Мельник просто домовився з Гончаром,а правда буде потім,коли при владі будуть інші,так було з Ядухою. Теперішні перевірки нічого не дадуть!

  • дурню, обласний бюджет приймався в грудні 2013 року. тоді головою був дерикот.
   мельник домовився з дерикотом і ядухою.
   включи хоч колись мозги, якщо вони є.

 3. Хто виграв тендер і хто замовник?

 4. На фотке это возле детской библиотеки. Там сделали очень красивую дорожку. Спасибо. Ходить намного удобнее. И вид очень красивый. Думаю что весной когда все расцветет эти тротуары очень украсят город. Может и война к тому времени закончится. Почему у нас так. Не делай плохо, делай – сразу куча проверяющих и вопиющих находится. Завидуют что ли. Асфальт это позавчерашний день. Он все время плавится, весь неровный, нигде нет ни одной нормальной дорожки где можна пройтись на каблуках не спотыкаясь. Мы же все-таки город, а не село. Да и все время кабеля какие-то тянут и разрывают везде. Почему их не прилекают у отвественности? Они же портят имущество. Странно как-то. Я поддерживаю плитку, это красиво, по европейски. А завистников у нас всегда очень много почему-то.

  • А ви пройдіться на каблуках по тих вулицях, які асфальту взагалі не бачили. І в місті достатньо поганих доріг, які потрібно зробити в першу чергу, ніж зривати асфальт в центрі міста. Так – це красиво, по-європейськи, але не така нагальна потреба.

 5. Ані: а в селі що не люди живуть? Ти сука городська наші продукти жереш?щоб ти ними вдавилася!

 6. коліщак то все як не знати…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.