Правозахисник пояснив, чому хмельницьке ДАІ обрали для експеременту

Правозахисник, голова експертної ради з реформування МВС та прав людини при МВС України Євген Захаров пояснив, чому хмельницьке ДАІ обрали для експеременту.

Про це він сказав в ефірі “Громадського телебачення”.

“По-перше, це невеличке місто. По-друге, хмельницька міліція порівняно з іншими областями більш підготовлена до таких речей. До того ж у Хмельницькому реалізовується велика програма з реформування правоохоронних органів. І тут простіше відшукати грантові кошти на подібний експеремент”, – зазначив Захаров.

Правозахисник додав, що іноземні компанії, які фінансуватимуть експеремент ДАІ, задоволені вибором міста Хмельницький.

Нагадаємо, що, відповідно до розпорядження Кабиіну, з 1 листопада 2014 р. до 28 лютого 2015 р. у Хмельницькому продовидиться експеримент зі створення на базі підрозділів патрульно-постової служби міліції громадської безпеки та державної автомобільної інспекції МВС єдиної патрульної служби.

Ця служба виконуватиме завдання з охорони громадського порядку та запобігання правопорушенням у містах силами спеціальних нарядів, кожен з яких нестиме службу в межах закріпленого за ним сектору та на території якого він оперативно реагуватиме в установленому порядку на всі виявлені правопорушення та повідомлення про їх вчинення.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. А за чий рахунок експеримент???

  2. Взагалі-то експерИмент………..!!!!!!!

  3. Замахали своїми експериментами. Реформи робіть, а не експериментуйте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.