Аваков відвів чотири місяці для ліквідації хмельницького ДАІ

Міністр МВС Арсен Аваков презентував окремі документи з реформування відомства.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

За його даними, відповідно до розпорядження Кабиіну, з 1 листопада 2014 р. до 28 лютого 2015 р. у Хмельницькому продовидиться експеримент зі створення на базі підрозділів патрульно-постової служби міліції громадської безпеки та державної автомобільної інспекції МВС єдиної патрульної служби.

dai

Ця служба виконуватиме завдання з охорони громадського порядку та запобігання правопорушенням у містах силами спеціальних нарядів, кожен з яких нестиме службу в межах закріпленого за ним сектору та на території якого він оперативно реагуватиме в установленому порядку на всі виявлені правопорушення та повідомлення про їх вчинення.

“Цим розпорядженням буде реалізований експеримент, в рамках якого ДАІ позбавляється функцій надання адміністративних послуг, вводиться система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, а патрульна служба в межах населених пунктів отримує повноваження автомобільної інспекції щодо забезпечення контролю на дорогах”, – пояснив Аваков.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.