Кам’янецькі депутати продовжують голосувати “за себе і свого товариша”

На черговій сесії Кам’янець-Подільської міської ради представники депутатської групи «Кам’янець єдиний» п’ять разів проголосували за своїх колег. Тричі Євгеній Ободовський проголосував  чужою карткою, раз  – Валерій Слободян та один раз –  Сергій Середюк. Зазначимо, що 9 вересня голова депутатської групи Валерій Слободян обіцяв, що більше не порушуватиме регламент.

«З сьогоднішнього дня, я вам даю слово, цього не буде. Це однозначно. Я це кажу за себе і за всіх(членів своєї групи, – авт.). Карточки ми не будемо брати”, – запевнив депутат.

Цього разу він пояснив кнопкодавство тим, що ці депутати були в залі і просто не встигли самі проголосувати.

Нагадаємо, що в пункті 3.4.10 Регламенту міської ради вказано: “депутат має право голосувати виключно своєю карткою”.

Депутати групи  “Кам’янець єдиний” найчастіше поміщені в голосуванні чужими картками: 12 травня Олег Кушнірук вирішив проголосувати за Сергія Середюка; 3 червня Євгеній Ободовськийголосував за Ярослава Крочака, теж члена його депутатської групи, а 8 липня Валерій Слободянпроголосував за себе та ще за двох своїх колег. Дев’ятого вересня пан Слободян також двічі порушив Регламент.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. а регіонали не спроможні помінятися вони дальше живуть і працюють так як регіонали

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.