У Хмельницькій ОДА не знайшли “достойних” кандидатів на люстрацію

У Хмельницькій облдержадміністрації не знайшли посадовців, котрі підпадають під дію Закону “Про очищення влади”.

Таку відповідь “Незалежному громадському порталу” надала заступник голови-керівник апарату ОДА Леся Стебло.

“На підставі перевірки особових справ, проведеної 22.10.2014 на предмет наявності підстав визначених у статті 4 вказаного вище Закону, не виявлено жодного керівника структурного підрозділу Хмльницької облдержадміністрації, який підлягає звільненню з посади у десятиденний термін”, – зазначила посадовець.

Разом з тим, Стебло зауважила, що відповідно до статті 5 Закону України “Про очищення влади” органом, уповноваженим на забезпечення проведення перевірки, передбаченої цим Законом, є Міністерство юстиції України, яке в місячний строк з дня набування чинності Законом розробляє та подає на затвердження Кабінету міністрів України план проведення перевірок по кожному органу державної влади.

“Таким чином, Хмельницька обласна державна адміністрація буде підлягати люстрації в терміни визначені у плані перевірок”, – резюмувала чиновниця.

oda

oda2

Нагадаємо, 16 жовтня в Україні вступив в силу закон “Про очищення влади”. Згідно закону, особи, які займали керівні посади під час президентства Віктора Януковича і знаходилися на цих посадах протягом одного року, підлягають звільненню з займаних посад протягом 10 днів після набрання чинності цього закону.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. А Лукомську що не треба люструвати. швидко ви забули тих хто був при влади яника-ядухи. ганьба

 2. Ви закони уважно читайте. Підлягає люстрації не значить люструвати
  Найнижча посада, яка підлягає люструванню і обов’язковому звільненню і т.п – голова РДА
  Керівники структурних підрозділів не підлягають обов’язковому звільненню від займаної посади…

 3. То нехай такi прохвесiонали як Пенюшкевич i далi обдирають держбюджет на мiсцевому рiвнi, де ж знайти таким проффесорам замiну? — 100% ганьба.

  • ну ти й неук, ти хоч розумієш слово -бюджет?. А Держбюджет на місцевому рівні ? Одним словом-проффесор ти ще той.

   • Як завжди повилазили дешевi троллi-ригоботи, i давай своiх хазяiв захищати. Самi тупорилi, але корчать з себе тiпа розумних… А бюджетнi кошти таки розкрадаються через рiзнi програми, вiдкати i т.д. А потiм ще тендери по завищених цiнах та дерибан цiльових субвенцiй… Одним словом у корита хорошо и тепло….

    • То ти добре розбираєшся у відкатах та дерибані бюджетних коштів.Йди до прокуратури пиши заяву а тут не смерди.

 4. Ви що хворі? У нас уже працюють головами РДА бувші двірники,уявляєте їхній рівень. Пожалійте людей,з ким робити? Подивіться що Мерлені робить? Тупа,як пробка. Вона не розуміє де знаходиться,що таке державна служба. Але добре знає,що на посаду заступника потрібно впихнути свого другана. Достойних,досвідчених в управлінні немає. Сходимо з розуму. Кричить на всіх,в кабінет до неї не попадеш,цариця прийшла понімаєш. Що нам робити?

 5. Ірина Олексіівна! Звертаються до Вас спортсмени з усієї області. Залишіть управління самі! Дуже,дуже просимо! Не хочемо розписувати що і як,але це КОМЕДІЯ!!!!!!! На роботу це зовсім не схоже,одні відрядження,їй аби їздити ,щоб тільки на роботі не сидіти.

 6. бувші двірники це ще нічого а от педофіл камянець подільської райдержадміністрації ще до цього часу працює це пан Баран – овський. діти до сьогоднішнього дня під психологічним страхом. ДЕ ЛЮСТРАЦІЯ?

 7. А педофіл Черкаський? Який в Деражні директор аграрного училища. Хлопці періодично вискакують з його машини,на ходу. Всі про це знають і ніхто нічого не робить. Це страшно,гнати в шию пі….. Ра!!!

 8. Черкаський дрань ще та,але лізе в культуру,коли вже давно потрібно тікати і дуже швидко. Він голубий і працює з дітьми. Фасоля що,з розуму зійшов? Да,в нього двоє дітей,дружина (числиться),а він голубчик,з клікухою Зикіна. Керівники! Робіть щось. Гнати і тільки,Деражня вже стогне від нього. Хіба що,в один день поперебивають дві ноги,дві руки і тоді нехай повзає засранець. В культурі їх вистачає,гнати цих підорюг Болгарчука,Белеванцева і інших,люстрацію уродам!

 9. А сама Лесюня весь час служила ВЛАДІ, а тепер “перекрасилася” і далі владує….. Таких як вона, “політичних повій” треба ГНАТИ а не люструвати в першу чергу, але ж люстрацію вони самі й роблять, тому ще довго-довго будутьгнобити свій народ!!!

 10. Слухайте,відстаньте від Лесі Василівни!Чим вона Вам не вгодила?Дайте нормально робити! Всім не вгодиш!

 11. А що це ви квітка так захищаєте Лесю,може разом працюєте в квітнику?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.