Псевдоопозиціоні локшини

Ефірний час на “Поділля-Центр” кандидатів у нардепи Андрія Кисельова (188 округ) і Наталії Момот (189 округ), який по суті пішов на агітацію Опозиційного блоку, — запам’ятався небаченим цинізмом та зверхністю. Замість того, щоб розповісти виборцям про свої передвиборчі програми, Момот і Кисельов “зілляли” ефіри на користь Нестора Шуфрича, Тетяни Бахтеєвої, Наталії Королевської, Вадима Рабіновича, Юрія Бойка.

А ті, в свою чергу, влаштували добротний сенс із промивки мізків електорату, побудований на черговому протистоянні розрухи на Донбасі і неефективної київської влади, яка “доїдає останні крихти західних кредитів”.

Яскраво виражений прокремлівський проект, як не дивно, обіцяє скасувати ганебні реформи (зокрема, пенсійну), які ще вчора писалися на колінах уряду Азарова, куди входила Королевська і Бойко. Популізм, яким намащені вуста опозиційної п’ятріки, просто зашкалює і створює відірвану від життя картинку, якою тривалий час годували мешканців східних регіонів.

Мої припущення, висловлені в одному з останніх блогів, повністю підтвердилися. Мажоритарники від Опозиційного блоку на Хмельниччині —політичні фантоми, завдання яких завести по більше людей у виборчі комісії і віддати весь передвиборчий час, оплачений державним коштом, на розкручування ОБ.

Це технологія, до якої два роки тому вдалася Партія регіонів, прототип Опозиційного блоку. Тоді непрохідні кандидати-регіонали Хмельниччини з радістю поступалися бюджетним часом для політичного боса Василя Ядухи, який рекламував політичне дітище Януковича.

Чи розпізнають цього разу виборці Хмельницької області, де політична полова, а де раціональне зерно, побачимо 27 жовтня, коли ЦВК підбиватиме підсумки парламентських виборів.

Теги: 
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Віталію, пиши грамотно! Правильно – ПСЕВДООПОЗИЦІЙНІ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.