Розізнаний придумав, як повернути втрачену довіру до міліції

Начальник Управління МВС у Хмельницькій області Олександр Розізнаний розповів про бачення, як повернути втрачену довіру до міліції.

Про це він сказав в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

За його словами, потрібно відновити практику прийому до лав міліції кандидатів з обов’язковим проходженням військової служби.

“Ще одним фактором, який, на мою думку, вплинув на погіршення ситуації, стало рішення про прийом до лав міліції без обов’язкового проходження військової служби. У міліції з’явилось багато цивільної молоді, яка не пройшла військову адаптацію. Я наполягаю на тому, що перед тим, як стати міліціонером, слід пройти певну військову підготовку. Тоді буде зрозуміло, потрібна тобі ця служба, чи слід зайнятись у житті чимось іншим”, – зазначив головний міліціянт області.

Ще, на думку Розізнаного, слід повернути у дію рекомендаційні листи від колективів на молодих міліціянтів.

“Коли багато років назад я приходив на службу до міліції, колектив школи, де довелось працювати на той час, давав мені рекомендацію. Вважаю, що цю вимогу необхідно зберегти і впровадити й сьогодні. Якщо це буде виконуватись не формально, то допоможе повернути втрачену довіру та контроль за силовиками з боку суспільства”, – сказав він.

“Нам потрібно краще з минулого досвіду переносити у майбутнє, а не огульно його заперечувати. Погодьтеся, що система підбору людей для роботи у правоохоронних структурах, та й у владі в цілому, за часів Радянського Союзу була однією з кращих. Не можливо було просто з вулиці потрапити до міліції, становлення керівника проходило протягом довгого періоду часу та за підтримки громади”, – додав Розізнаний.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. я сам то хто?

  2. маю на увазі розіка

  3. а що він має за плечима? комсомольську бурну мододісь. ганьба владі де люстрація?

    • Дивуватись не треба.В Красилові люстрацію очолює Арсенюк.Помінявся з адміністрацію на люстрацію,люстровані будуть красилівчани.,його братія вся шикує.Красилів піднімайся проти Сабія,не допустити Білевича в кабінет.Він прийшов не просто сидіти.Позор!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.