ДСОшники Хмельниччини накупили охоронних приладів на 2,3 млн. грн

Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області за результатами тендера 25 квітня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Комерційно-технічний центр «Охоронні системи» (Київ) на придбання приладів охоронної та пожежної сигналізації за 2 млн. 362 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця року переможець торгів має поставити 41 найменування спецприладів.

Джерело фінансування – кошти установ чи організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, місцевими державними адміністраціями чи органами місцевого самоврядування.

Участь у тендері взяли 4 учасники. Двоє з них (ТОВ «Системи Охорони – ХХІ» і ТОВ «Науково-впроваджувальна фірма «Венбест-ЛТД») запропонували на 34,1% і 27,3%, відповідно, нижчі ціни, ніж Комерційно-технічний центр «Охоронні системи». Однак їхні пропозиції відхили через не відповідність умовам документації конкурсних торгів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.