“Євромайданівці” відповіли хмельницькому регіоналу Войтюку за “губошльопство” – ВІДЕО, ФОТО

Учасники хмельницького “Євромайдану” негативно відреагували на образи депутата Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Михайла Войтюка, який у своїй публікації обізвав їх “губошльопами”.

Під час недільного Народного віче близько 200 мітингувальників скандували на адресу регіонала “Ганьба!” та “Банду геть!”

[TATNhLeGZKw]

Сам же автор “опусу” Михайло Войтюк удостоївся місця на “гірляндів зрадників”, яку “євромайданівці” повісили на ялинці біля облдержадміністрації. Таким чином, пана депутата-регіонала було зараховано до числа “співучасників злочину проти українського народу”.

Як відомо, депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Михайло Войтюк обізвав місцевих “євромайданівців” “губошльопами” і вважає, що вони не забили ржавого гвіздка у собачу будку.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Увага! 1 січня 14 року “Свобода” готує ПРОВОКАЦІЮ, а саме – ходу на честь народження Степана Бандери! Не на часі зараз підіймати неоднозначні національні питання, коли усю свою наснагу і запал варто спрямувати на боротьбу із режимом.
  Категорично не підтримую даний захід! Його 100% пов”яжуть із факельними ходами фашистів! Задумайтесь… схаменіться…

  • Ви або дурень, або і є той самий провокатор! Степан Бандера – це та людина, яка змогла керувати дієвою українською державницькою організацією не з власних мотивів, а з патріотичних почуттів. Для того, щоб кожен із вас народився у Вільній Соборній Україні, а не на окупованих чужинцями землях. Це – Герой України! І жоден сучасний політик не вартий тієї слави, якої вартий Степан. Але не всі українці усвідомили важливість постаті Степана Бандери. Для багатьох досі “національними героями” залишаються бунтарі і мародери, які були розпіарені та героїзовані радянською владою.

  • Свобода марші проводить вже багато років. Кияни виходять, а не бухають і їдять олів’є.

 2. Бачу, що дурень тут один (поки що) і це ви. Ви, що, не розумієте, що значна частина прихильників Майдану не сприймає ваших аргументів? При всій повазі до постаті С.Бандери, така акція просто відштовхне цих людей. В теперішніх умовах робити подібні акції можуть тільки свідомі ПРОВОКАТОРИ! Одумайтесь, поки не пізно!!!

  • Не відштовхне, бо там частина прихильні до Бандери, інші ставляться до цієї постаті невтрально. Вони будуть лояльними до маршу. Відштовхуватися будуть тільки комуняки і районали.

  • Але останні поза Майданом, то нехай собі відштовхуються на маргінес))

 3. Свобода, як завжди перегинає палицю. Ви ж думайте і не відштовхуйте від себе людей!

  • Створюється таке враження, що ви з партії регіонів. Бо щось дуже так вас турбує Майдан. Скажу відверто. Ви не за Майдан хвилюєтеся, а хвилюєтеся, коли націоналісти та інші здорові патріоти влаштовують велелюдні марші та маніфестації на честь Героїв. Вас це непокоїть.

 4. Шановний, я звичайний підприємець і був на Майдані 5-ть діб. Їздив із друзями і не кричу, що герой. Ваші аргументи схожі на дитяче ляпотіння. А непокоїть мене те, що замість консолідації, ваша акція може призвести до розколу Майдану. Адже більшість людей на Майдані – безпартійні – зрозумійте нарешті це!!!!!!!!!!!!

 5. На маргінес можна відштовхнути багато кого, тільки з ким тоді останетесь?

 6. у Войтюка нове поганяло – Губошльоп.

 7. Свобода це сам1 справжн1 провокатори. Нема сумн1в1в, що відпрацьовують грошенята Пут1на. Т1льки провокатори могли додуматись коли на Майдан1 домовились зустр1чати Новий р1к влаштувати марш Бандери. Ганьба провокаторам!

  • Свобода традиційно вже років зо 5-6 проводить марші на честь Степана Бандери 1-го січня. А стосовно фінансування з Кремля, то вірогідно, що Путін фінансує псевдо-націоналістичне Братство Корчинського. Власне, відомий провокатор Корчинський тепер переховується десь в Росії.
   http://www.radiosvoboda.org/content/article/25186359.html

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.