Регіонал Войтюк обізвав “євромайданівців” “губошльопами” і каже, що вони не забили гвіздка у собачу будку

Депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів Михайло Войтюк обізвав місцевих “євромайданівців” “губошльопами” і каже, що вони не забили гвіздка у собачу будку.

Про це йдеться у авторській статті регіонала, яка присвячена подіям Єврмайдану і вийшла у партійній газеті.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“На хмельницькому майдані Незалежності ауру художньо-архітектурної композиції святих “Віри, Надії, Любові” понад місяць нівечив надривний вереск “губошльопів”, які в житті бодай ржавого гвіздка в собачу будку не забили… А “майдануті” скаженіли від того, що їх вереск “Ганьба”, “Владу геть” хіба що слухали ворони на деревах”, – пише Войтюк.

“Мерзенному психозу ультрас піддалися депутати обласної ради Іван Гладуняк і міський голова Сергій Мельник, які на заклики зомбі “Хто не скаче – той москаль!” підскакували в припадку, як козлики, аби не потрапити у розряд москалів”, – зазначив депутат-регіонал.

Войтюк додав, що облорганізація Партії регіонів протиставила Єврмайдану свою пішу ходу на підтримку Президента Віктора Януковича та влаштувала антимайданний автопробіг.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 48

 1. «Якби дурне знало, що воно дурне, то не було б дурним. Така ситуація призводить до фашизму»

  Це слова Войтюка про Королевську….Ніби в зеркало дивився 🙂

  • С точки зрения диалектики и метафизики и банальной эрудикции…

  • Не знаю я того войтюка але про Королевську трохи правди є.

   • Спаси Господи! Спаси Господи от войтюка,
    от дураков во власти! От агрессивных, алчных, продажных, от хамов, от ненасытных, от подлых, от коварных! Пошли им понимание, что если они власть, то несут ответственность намного больше, чем простые люди! Они отвечают своей жизнью, жизнью своих детей за ложь, за ненависть к людям на чьи подати существуют, за грабежи, за унижения, за несправедливость, за холуйство, за оскорбления, за предательство! Пошли им понимание, что они должны считаться с народом, который пришел к их дверям и просит справедливости, независимо кто эти люди и сколько их! Спаси Господи нас от этих бездушных к которым стучат, а они врут и все перекручивают ради собственной выгоды и наживы, от которой всеравно проку не будет ни им, ни детям их! Спаси Господи! Спаси Господи! Спаси Господи!

 2. Ніяк не забуду його шедевр про “амбітний оргазм”. http://moyagazeta.com/news/a-7040.html

 3. Найнебезпечніший той дурень, котрий твердо переконаний, що він далеко не дурень.
  (Сергій СКОРОБАГАТЬКО)

 4. якщо в партії регіонів такі дебіли, то їй скоро гаплик.

  • Це акумулятор дебілів.)

  • Мені здається ще років з десять вони будуть при владі схід їх підтримує.

   • Честно говоря, я не вижу альтернативы!

    • Дестабілізація в країні, не виплати пенсій, соціалки, кому вигідні?Точно не владі. То хто думає про свій народ та купка козлів зі сцени, які гарлапанять “банду геть”, а ви хто?

     • Да, к стати! Это ещё надо выяснить кто здесь банда!

     • Та свобода захопила весь Львів людям дихнути нема як.

     • То чому така мудра влада, яку підтримує не менш мудра і, головне, справедлива пр, допустила, щоб нею командували, як ви кажете, купка козлів, які винні і в дестабілізації країни, і в соціалці, і т.д? Можливо, влада не може керувати країною?

     • 1. не виплата пенсій і соціалки почалася рівно в той день, коли Бой
      а можна

     • 1. невиплата пенсій і соціалки почалася рівно в той день, коли на Майдані зібралися перші протестувальники проти відкладення підписання асоціації?
      2. можна хоч пару аргументів на користь того, що “купка козлів зі сцени” теж “банда”?

 5. Відверто кажучи працюю не подалік майдану і мене тоже це бісило “хто не скаче той москаль” “бандугеть” одне і те саме багато разів на день.

  • Не треба шити якоїсь політики за гасло “Хто не скаче той москаль”… Це ж такий прикол. Було холодно і люди грілися підскакуючи. В тому числі і політики. І ніхто не ображався, не вкладав якогось глибокого змісту в ті слова. То чого це вас так бісило? Ви і є той москаль?

  • якщо ти з усього, що говорилося на Майдані, почув тільки “хто не скаче..”, то у тебе ДУЖЕ дивна вибірковість аудіосприяняття 🙂

 6. я хожу на обед практически каждый день через площадь. Не знаю или это совподенее или что, но больше 30 человек я там ни разу не видела!

 7. Теж бачив ту тенденцію

 8. І ті проплачені Іванко

 9. Да, задалбали уже, место того, что бы хотя бы что нибудь сделать для страны они бегают как дурачки по площади. И вообще, они отдают себе отчёт, что это на столько уже смешно, что скоро станет сплошным анекдотам!

  • перш ніж повчати когось зробити що-небудь корисне, зроби сама одну річ, корисну для тебе самої – вивчи правила правопису російської мови!

   Коментувати ж суть твого допису неможливо – істерику важко коментувати!

 10. Гроші в майдан вклали задню аблом давати

 11. Да 100%, это давно уже ни для кого не секрет!

 12. Але були на майдані і нормальні люди, які справді за ідею стояли поки не зрозуміли, що їх використовують для вирішення власних інтересів.

  • Андрюха, а ти був на майдані? Тебе хтось хотів використати? Не бреши якщо не знаєш і не принижуй активних людей

  • ще один допис з області конспірології:
   – про кого мова?
   – внаслідок чого ці невідомі почали думати, що їх використовують?
   – хто їх використав?

   У мене таке враження, що ці “водяні” коментарі, т.т. коментарі, в котрий НУЛЬ конкретики, пишуться зі штабу регіоналів тільки для того, щоб хочаб щось протиставити критикам режиму на цьому форумі.

 13. В нашем городе многие отдали голоса за тех политиков которые вчера вывели их на майдан. Но очень быстро люди поняли, что их просто используют …

  • Маруха, а ти була на майдані? Тебе хтось хотів використати? Не бреши якщо не знаєш і не принижуй активних людей

  • У Вас, пані, не допис, а справжня формула з алгебри:
   у місті “ІКС” вибрали політиків по імені “ІГРИК” і “люди поняли, что их просто используют” в результаті їх вчинків “ЗЕТ”….

 14. Нехай репетують.ще за часів Київської Русі з юродивих сміятись був великий гріх! Нехай розумно пояснять чим завинили їм росіяни. Пропоную так:-Хто не скаче-той мертвий бендерівець!

  • Слухай, придурку! Ти не паскудь імені Максима Перепелиці. І не тобі, паскудо, пишатися історією Русі (до речі, такого поняття, як “Київська Русь” ніколи не було. Була тільки горда, велична й вільна Русь). Не тобі, паскудо, пишатися історією козацтва, гайдамаків, мазепинців, опришків, крутянців, петлюрівців, вояків УНР і УПА… А чим завинили росіяни? Тим, що вони нищили все українське… Перерахувати що саме? Дивися вище – козацтво, мазепинців, крутянців і т.д. Зрозумів, паскудо?

  • якщо вже говорити про юродивих на Майдані, то потрібно відмітити, що у них були добрі місцеві вчителі – тільки юродивий екстра-класу міг “дати на гора” вислів: “Ця влада від Бога”!
   Сподіваюся, ти тоді теж не сміявся – сміятися з юродивого ж великий гріх…

 15. Веже дістали ці провокації та звинувачення опозиції, щоб не сталося винна, влада, ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, а проте що опозиція дійсно тільки галасує та стоврює провокації накшталт побиття своїх євромайданівців томущо гроші закінчуються платити для мітенгувальників. А інші погляди це злочин, подивіться що ви робите з Країною, на тому євромайдані стоять одні заробітчани яким всеодно закого кричати головне щоб платили.

  • можливо ти маєш рацію… Але щоб остаточно тобі повірити, хотів би мати підтвердження правоти твоїх слів:

   можеш підказати, на якій сторінці протоколів допитів Сівкочича, або Попова, або Коряка або протоколу про очну ставку усіх трьох вказується, хто саме з опозиції дав наказ Беркуту зачищати Майдан з 29го на 30те? Там є прізвища цих злочинних опозиціонерів?

   А якщо не вкажеш, то моя тобі порада – не пиши дурню тільки заради того, щоб щось написати!

  • Влад, на те вана і влада, щоб за все в країні відповідати, а не звинувачувати майдан, Америку, ту ж саму опозицію … і вибачатися, що б не сталося! А купити на мітинг можна тисячу, дві, десять (як це зробила пр), а сотні тисяч людей не купиш. Янукович що зробив для країни? Побільшало заробітчан,як ви виразились , стоять на майдані і заробляють гроші? Якби влада хоч трохи думала за простих людей, ніякого майдану не було б. Від доброго життя не ідуть протестувати.

   робить з країною? Що Янукович за цей час зробив для країни? Заробітчан побільшало, як ви виразились,

 16. Заробітчани як Ви виразились Віто, вже повертаються на рідну Україну! Якщо Ви не знаєте то повідомлю, що в світі криза! В деяких європейський країнах поврізали всі соц пільги! А напротивагу тому в нашій країні їх не тільки не врізали, але стараються вчасно виплачувати! То може то роблять “майданівці”?

  • Точно! На кордонні стоять кіломентрові черги з автобусів, в котрих сидять українські заробітчани, що повертаються із заробітків в Іспанії, Потругалії, Італії, Польщі! По всьому світі криза, особливо у арабських шейхів, а в Німеччині порвірази пенсії, бо Кличко більше не платить податки на утримання фашистів-пенсіонерів (про що говорила Олена Бондаренко з ПР). Тільки українські пенсіонери не знають, що робити з грошима – або купити лишні 100 гр. вареної ковбачи, або путівку на Сейшели!

  • Каріна, таке враження, що ми живемо в різних країнах і тому в нас різні погляди. Я живу в невеличкому містечку. Роботи немає, все виробництво стоїть, люди сім’ями їдуть на заробітки в Росію і ту ж Європу. Я ще не чула, щоб хтось повертався, навпаки, я знаю кілька людей. які збираються на заробітки, незважаючи, як ви пишете, на кризу. Тай щодо виплат заробітної плати вчасно я дуже сумніваюсь…

 17. Достали вже ці статті. Більше того, шановний авторе дуже вже набридло це одне і те ж саме. Ніхто вже не хоче читати як ви лиєте брудом владу. Більше того це схоже на якусь “заказуху”. ПР там винна, ПР тут винна, а ті які довели столицю до такого свинюшника “білі і пухнасті”??????!!!!!!!!!!!!!!

  • Відомий ізраельський історик і суспільний діяч Аарон Вайс одного разу на конференції у Львові процитував слова свого професора: “Никогда не говорите такие слова “все”, “всезде” и “всегда”! ” Мудрі слова… Бо не може так бути, щоб ВСІ чогось одного хотіли, ВСІ були однієї думки, і т.д.
   Якщо Ви, Тетяно, дослухаєтеся до цих мудрих слів, то зрозумієте, що Ваше висловлювання “Ніхто вже не хоче читати як ви лиєте брудом владу.” є дурнею. Бо ось Вам приклад: мені навіть дуже цікаво бути проінформованим про ту дурню, яку говорять ті, хто думає, що він наділений правом виступати в тому числі від мого імені. В данному випадку мова про пана депутата облради М.Войтюка.

   Якщо Ви працюєте в оргструктурах ПР, то Ваше небажання бачити критику на адресу ПР навіть дуже добре зрозуміле. Але, нащастя, не всі є регіоналами.

 18. Ото Войтюк великий звитяжний працівник. Як набридли ці колишні комсомольці та профспілкові лідери, які крім п*здякати та повчати, нічого путнього у своєму житті не зробили. Коли вже вони виздихають з тіла України? Але вина наша, що ми дозволяємо таким г4ндонам керувати своїм життям.

 19. просто гляньте на це обличчя. пацієнт Скаржинець.

 20. Старість, не радість… Ну якщо в людини вже старчий маразм, навіщо йому ще доручати писати якісь статті? Або хоча б їх друкувати? Люди добрі, шановні хмельницькі регіонали, у вас є кому писати статті. Та поросіть щось написати дівчат – Валю, таню, Оксану, врешті-решт, Ліля нехай напише. Ну розумні ж дівчата… Так ні, боїтеся образити Михайла дмитровича. Ну навіщо щоб з нього сміялися, як з юродивого, бо це ж треба ще так вміти написати. Подаруйте дідусю гарного спінінга і відправте на риболовлю. Людині уже треба відпочивати, а не усілякі маразматичні статті писати. Ну, напрацювалася людина вже за свій вік, навіщо ж його ще мучити, статті змушувати писати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.