Шпак вірить, що після приватизації, Хмельницькобленерго стане еталоном СНД

Голова правління ПАТ “Хмельницькобленерго” Олександр Шпак вірить, що після приватизації, його органызація стане еталоном СНД.

Про це він сказав у коментарі обласному тижневику “Газета “Поділля”.

“Коли закінчиться приватизація, у нас розв’яжуться руки, бо зможемо стрімкіше розвиватися та навіть стати еталоном у країнах СНД. Боятися приватизації не слід. Держава планує продати 5% акцій на фондовій біржі, а ще 65% – на аукціоні”, – пояснив Шпак.

“Ви подивіться на ті компанії, які вже приватизовані та які не приватизовані – великої різниці між ними немає. Крім того, в фіксованих умовах конкурсу записано, що інвестор має закінчити всі розпочаті до того проекти. Не варто боятися приватизації і нашим працівникам, бо протягом п’яти років скорочення штату не може становити понад 5 відсотків”, – додав головний енергетик регіону.

Як відомо, Кабінет міністрів України прийняв постанову, згідно з якою 70% акцій Хмельницькобленерго, що належать державі, мали б продати 2013 року.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. оце заливає, а чому в снд, чому не в
    Європі, ще б сказав кращою в радянському союзі. тепер електроенергія в скільки разів подорожчає? так співає, точно бреше.

  2. Просто чоловік потішається,що замиє старі гріхи.Ну і буде нагода,набратись нових.

  3. Типовий совок, який не може зрозуміти, що СНД гнила безперспективна з усім, що в ній є, структура.

  4. Шпак на обленерго вже мільйонером став. Йому приватизація тільки на руку, контролю вже взагалі ніякого не буде. Що йому тих 5 відсотків працівників? Він хіба за них переживає… А його базікання щодо “снд”, є доказом того, що він дотепер живе спогадами про совєцький союз. Йому і там було добре. Це наскільки треба не любити Україну, щоб за еталон приводити якесь міфічне “снд”. То хто там є еталоном – молдавани, таджики, туркмени, узбеки чи росіяни? А на Європу орієнтуватися для Шпака слабо?

  5. Шпак корупционер и взяточник, что с него взять, просто сейчас при том что погибли парни на майдане и льется кровь на Востоке страны действительных патриотов, просто преступно держать таких людей на стратегических обьектах страны. Президент, Премьер, и другие люди с власти должны обратить на это личное внимание!

  6. Вася так сміливо дає оцінку людям, набір слів без жодної конкретики.Пахне чимось особистим чи замовним.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.