Вартість добудови двох енергоблоків Хмельницької АЕС визначать Азаров і Медвєдєв

Президенти України і РФ Віктор Янукович і Володимир Путін доручали урядам двох країн підготувати пропозиції щодо фінансування будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС.

Про це йдеться в протоколі шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії від 17 грудня.

“Підготувати пропозиції щодо організації фінансування проекту спорудження енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС” , – йдеться в повідомленні.

Довідково. Будівництво двох енергоблоків ХАЕС було припинене в 1990 році після оголошення Верховною Радою мораторію на будівництво нових АЕС на території України . Будівельна готовність енергоблоку №3 ХАЕС становить 75% , №4 – 28%. При спорудженні будівельних конструкцій енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС було освоєно 17% загальної проектної вартості.

9 червня 2010 року Кабінет міністрів України і уряд Російської Федерації підписали рамкову угоду про добудову третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС. Угодою передбачається , що російська сторона забезпечує фінансування проекту в обсязі, необхідному для проектування, будівництва і введення в експлуатацію блоків, зокрема для оплати послуг і товарів, які поставляються з РФ в Україну.

Loading...
Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Пипец Нетішину – дадуть гроші заявиться Гладуняк.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.